III Radomszczańska Gala Sportów Walki coraz bliżej

Kliknij, aby powiększyć
W sobotę 27 kwietnia podczas III Radomszczańskiej Gali Sportów Walki odbędzie się dziewięć pojedynków. W Miejskiej Hali Sportowej nie zabraknie również zawodników radomszczańskich klubów: Mariusza Rozpędzkiego oraz Sebastiana Nowaka. Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podczas tegorocznej gali odbędą się trzy walki międzynarodowe. W Radomsku zmierzą się utytułowani zawodnicy mistrzowie Polski muay thai, mistrz świata K1, wicemistrz świata muay thai, wicemistrz Europy i medalista „The World Games” (karta walk w załączeniu).

Na ringu pojawi się aktualny mistrz świata muay thai – Łukasz Radosz.

– Bardzo się cieszę, że mogę potwierdzić występ Łukasza Radosza podczas kwietniowej Gali. To na pewno dużo wyróżnienie gościć mistrza świata. Chcieliśmy przygotować prawdziwą niespodziankę dla fanów muay thai i sportów walki. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na trzecią już edycję radomszczańskiego wydarzenia. – powiedział Marek Wyciszkiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gościem specjalnym III Radomszczańskiej Gali Sportów Walki będzie Robert Parzęczewski, bokser Mistrz Polski w wadze półciężkiej.

Wzorem lat ubiegłych podczas gali nie zabraknie również pojedynku pań. Na godz. 18.00 zaplanowano walki amatorskie natomiast już o 19.00 rozpoczną się walki zawodowe.

Przed walką zaplanowano również pokaz muay boran, czyli starożytnego muay thai. Grupę przygotował Rafał Simonides – utytułowany zawodnik i aktualny trener reprezentacji polskiej w tajskim boksie, którego również nie zabraknie podczas pokazu. Będzie on również podczas piątkowego ważenia zawodników i konferencji.

Rozkład walk wygląda następująco:

Głównym organizatorem gali jest Miasto Radomsko i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku. Bilety w cenie 25 złotych można nabyć w kasie MOSiR-u w Radomsku.

→ (ar) / (kk)

17.04.2019

• foto: organizatorzy

• więcej o zawodach: > tutaj

 

 

0
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.