Otwarte drzwi dla nowych uczniów w ZSP nr 6 w Piotrkowie

Wiele interesujących atrakcji czekało na tłumnie przybyłych uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie.

W dniu 22 marca 2019 r. popularna „odzieżówka” otworzyła swe drzwi, aby przybliżyć ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny. Odwiedzających już na progu witali uczniowie w szkolnej recepcji, gdzie po dokonaniu rejestracji można było, pod opieką przewodników, rozpocząć zapoznawanie się z ofertą szkoły.

Udział w różnorodnych konkursach, quizach i łamigłówkach pozwalał gromadzić punkty uprawniające do odbioru „Bonu Premium”, z którym wiążą się specjalne przywileje do wykorzystania od września.

Przybyłym gościom uczniowie zaprezentowali pokaz mody hotelowej oraz występ taneczny. W każdej klasie można było wziąć udział w rozmaitych zajęciach np. nauczyć się profesjonalnego składania serwetek, zapoznać się z tajnikami sztuki nakrywania do stołu, poznać ofertę niekonwencjonalnych hoteli na świecie, zaprojektować i wydrukować zaproszenie na swoje wymarzone osiemnaste urodziny. Wiele emocji dostarczył mini turniej gier komputerowych FIFA oraz pokaz podstaw szycia odzieży.

Młodzież chętnie uczestniczyła w konkursach logicznego myślenia, a także w quizach językowych. Przyszli uczniowie „Krakówki” mogli napić się kawy w towarzystwie królowej Jadwigi oraz spróbować kuchni z różnych zakątków świata od Stanów Zjednoczonych po Chiny. Na koniec można było zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, dla utrwalenia mile spędzonego czasu w ZSP NR 6.

→ (ew)

25.03.2019

• foto: Anita Bulacińska / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

12
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.