Kraków. Manifestacja KOD 22 lipca 2017 r. Poszukaj siebie na zdjęciu

W sobotę, 22 lipca 2017 r., słońce nad Krakowem szybowało leniwie po bezchmurnym niebie. Atmosfera w mieście była gorąca. Po południu w Rynku Głównym zaczęli gromadzić się ludzie chcący wyrazić swój sprzeciw przeciwko zmianom w Sądzie Najwyższym.

W poprzednich dniach ugrupowania opozycyjne organizowały pikiety przed krakowskim sądem, w sobotę i niedzielę obrońcy starego porządku spotkali się w samym sercu miasta pod Wieżą Ratuszową.

W manifestacji wzięli udział: prezes Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), senator Bogdan Klich (PO), poseł Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna). Oprawę artystyczną zapewnił poeta i pieśniarz Leszek Wójtowicz.

Zdjęcia z tego wydarzenia prezentujemy pierwszy raz publicznie. W najbliższym czasie udostępnimy także video.

→ (mb)

12.03.2019

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

11
0

4 myśli na temat “Kraków. Manifestacja KOD 22 lipca 2017 r. Poszukaj siebie na zdjęciu

 • 13/03/2019 o 13:58
  Permalink

  A ja chcę tylko odpowiedzialności za czyny i słowa, to klamliwe oskarżenia, pomówienia
  umrą śmiercią naturalną. Odpowiedzialności i Równości wobec Prawa – co podobno gwarantuje „Konstytucja” trzeba się domagać, to nasz Kraj błyskawicznie się zmini.
  Z 22.

  8

  0
  Odpowiedz
 • 13/03/2019 o 13:25
  Permalink

  Zdecydowanie poparcie dla komentarza . Otwarto nowy etap walki z kościołem , wybrano taki sposób.
  Mam tylko nadzieję , że nowy Poseł Grzegorz Lorek da odpór tym wypowiedziom w piotrkowskim radiu.

  I stanie w obronie kościoła . Czekamy panie pośle na Pana interwencję na ten temat.:)

  10

  0
  Odpowiedz
  • 13/03/2019 o 13:56
   Permalink

   No to do działa panie pośle Lorek. Najwyższy czas.

   8

   0
   Odpowiedz
 • 13/03/2019 o 12:38
  Permalink

  Jak sobie Rząd Prawa i Sprawiedliwości na to pozwala to tak jest. Teraz przed wyborami kodziarze, wielbiciele peło, nowoczesnej, pederaści, eseldowcy, obywatele rp. i wszyscy którzy dążą do obalenia PiS będą organizować strajki, pikiety itp. Nasze żony, matki i córki będą pracowały jak do niedawna o 7 lat dłużej aż im na plecach wyrośnie garb. Nasilają się ataki na Kościół. Film „Leaving Neverland” spowodował konsternację wielbicieli Michaela Jacksona niemal na całym świecie. Radni Koalicji Obywatelskiej i Wszystko dla Gdańska zagłosowali za rozebraniem pomnika kapelana „Solidarności” ks. prałata Henryka J. a nawet za odebraniem mu tytułu honorowego obywatela miasta Gdańska. Nie przeszkadza politykom opozycji, że w Łodzi w Alei Gwiazd na ul. Piotrkowskiej upamiętniono mosiężną gwiazdą żyjącego pedofila Romana P. Mnożą się zatem oskarżenia o molestowanie i rzekome gwałty sprzed lat. Prezydent Warszawy Rafał T. podpisał deklarację LGBT która zakłada, że polskie przedszkolaki już w wieku 4 lat mają być uczone masturbacji a 6-latki mają się uczyć o zachowaniach seksualnych itp. Jeszcze do niedawna na panów uprawiających seks z partnerami tej samej płci, mówiono homoseksualiści i pederaści. Teraz poprawność polityczna” wymusiła używanie określenia „gej” co z angielska oznacza „gay” a w wolnym tłumaczeniu „wesoły chłopiec”. I nikomu jakoś nie przeszkadza, że „weseli chłopcy” zasiadają we władzach samorządowych dużych miast np. w stołecznym ratuszu jeden z wiceprezydentów oraz lider „WIOSNY” do niedawna prezydent Słupska lubi robić to z mężczyzną a nie z kobietą. Z paniami jest podobnie. Nazywane są lesbijkami. Panie, oskarżają swoich szefów o molestowanie seksualne a nawet o gwałt w miejscu pracy. Trudno jest wybronić się od tego typu zarzutów bo pomimo braku twardych dowodów np. DNA, wyroki zapadają w procesach poszlakowych.

  13

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.