Mafia farmaceutyczna, czyli kto chce nas pozbawić zdrowia?

Regres współczesnej medycyny rozpoczął się wraz z powstaniem potężnych globalnych koncernów farmaceutycznych. W ich interesie jest sprzedawanie jak największej liczby lekarstw, które produkują. Aby ten cel osiągnąć muszą na swoje wyroby znaleźć nabywców za wszelką cenę, nawet za cenę uczynienia z ludzi zdrowych, przewlekle chorymi.

Ponieważ zarówno koncerny farmaceutyczne jak i media światowe tak zwanego „głównego nurtu” znajdują się w tych samych rękach oligarchów finansowych (najczęściej żydowskiego pochodzenia), więc zadanie „przerobienia” ludzi zdrowych w przewlekle chorych okazało się dziecinnie proste.

Z pomocą pospieszyli skorumpowani przez koncerny naukowcy, lekarze i dziennikarze. Dzięki takiej kooperacji, setki milionów zdrowych ludzi na całym świecie wpędzono w choroby przewlekłe czyniąc z nich dozgonnych konsumentów przeróżnych specyfików.

Jak mechanizm „przerabiania” ludzi zdrowych w przewlekle chorych działa?

Najpierw media światowe rozpoczynają akcję dezinformacyjną, mającą na celu zniechęcenie ludzi do działań prozdrowotnych, przedstawiając je jako….zagrażające zdrowiu. Posiłkując się „autorytetem” skorumpowanych naukowców i lekarzy, rozpowszechniają kłamliwe tezy, na przykład takie, że przebywanie na słońcu powoduje raka skóry. Ludzie którzy w taką propagandę uwierzą mogą faktycznie zachorować na raka skóry, ale nie dlatego, że na słońcu przebywają, ale dlatego, że słońca unikają.

Statystyki przyczyn zgonów w poszczególnych państwach pokazują, że rak skóry jest bardzo rzadkim nowotworem występującym prawie trzy razy częściej w państwach o małym rocznym nasłonecznieniu (Finlandia, Norwegia, Szwecja,) niż w państwach o dużym rocznym nasłonecznieniu (Portugalia, Hiszpania, Grecja) *).

Jedną z najważniejszych witamin w organizmie człowieka jest witamina D3. Jest wytwarzana w ludzkiej skórze pod wpływem promieni słonecznych. W organizmie człowiek który unika słońca nie wytworzy się witamina D3 w odpowiedniej ilości. Jej niedobór powoduje szereg negatywnych konsekwencji zdrowotnych, takich jak nadciśnienie tętnicze, osłabienie odporności organizmu, itp. Przy bardzo niskim poziomie witaminy D3 w organizmie, jest on atakowany przez różne nowotwory.

Jeśli niedobór witaminy D3 jest znaczący, człowiek zaczyna chorować, gdyż jego organizm nie jest w stanie poradzić sobie z wirusami, bakteriami, itp. Gdyby osoba unikająca słońca uzupełniła brak witaminy D3 poprzez odpowiednią dietę, to miałaby ona szansę zachowania zdrowia. Jednak i o tym przypadku pomyśleli specjaliści od dezinformacji.

Największe ilości witaminy D3 zawierają jajka oraz ryby. Przez wiele lat media wmawiały ludziom, że jajka są szkodliwe dla zdrowia gdyż podnoszą poziom cholesterolu. (z tym cholesterolem to następny perfidny przekręt!), zaś ryby również są niezdrowe gdyż zawierają trujące metale ciężkie które dostają się do ich organizmów z zatrutych wód.

Każdy, kto ulegnie przedstawionej propagandzie, może pożegnać się ze zdrowiem. Jeśli brak witaminy D3 ujawni się u niego w postaci nadciśnienia tętniczego, to zdemoralizowani lekarze (nie podejmując nawet próby ustalenia przyczyny nadciśnienia) rozpoczną „leczenie” (likwidujące objawy), lekami mającymi dziesiątki działań ubocznych. Po wielu latach przyjmowania takich leków zdrowy człowiek (który unikał kąpieli słonecznych oraz odpowiedniej diety) staje się osobą przewlekle chorą. Cel działania koncernów farmaceutycznych zostanie tym samym wobec niego osiągnięty, co byłoby jednak niemożliwe bez udziału w tym przestępczym procederze lekarzy.

Jeśli brak witaminy D3 ujawni się postaci jakiejś innej choroby, to będzie ona leczona tak samo jak nadciśnienie (czyli objawowo) przeróżnymi lekarstwami, co da skutek opisany wyżej. Przyczyna choroby (brak witaminy D3) nie zostanie usunięta, gdyż lekarze z reguły nie zlecają badania zawartości tej witaminy w krwi (co powinni robić rutynowo!), choć jest to badanie tanie i szybkie. Takie zaniechanie badań koniecznych by postawić właściwą diagnozę, nosi wszelkie znamiona przestępstwa lekarzy przeciwko zdrowi i życiu pacjentów.

Przejście większości lekarzy na stronę koncernów farmaceutycznych i ich zaangażowanie się w „przerabianie” ludzi zdrowych na przewlekle chorych, nie wróży niczego dobrego dla pacjentów. Jedynym dla nich ratunkiem pozostaje internet i zdrowy rozsądek.

Honoru polskiego środowiska lekarskiego broni samotnie dwóch medyków: lekarz internista Hubert Czerniak oraz doktor nauk medycznych, lekarz chirurg Jerzy Jaśkowiak.

Ich internetowe prelekcje powinien obejrzeć każdy komu własne zdrowie nie jest obojętne. Dr. J. Jaśkowiak został pozbawiony prawa wykonywania zawodu, zaś dr H. Czerniak jest w trakcie podobnej procedury. Obaj „podpadli” mafii farmaceutycznej, obnażając jej przestępcze oblicze!

Jeśli ciągle chorujesz, masz nadciśnienie tętnicze, zbadaj sobie krew na zawartość witaminy D3. Badanie takie kosztuje ok 90 zł. Być może dla twojego wyzdrowienia wystarczą pół godzinne kąpiele słoneczne każdego dnia, zaś w okresie jesienno-zimowym dieta bogata w ryby i jajka, uzupełniona tranem bądź witaminą D3. Z reguły (choć nie zawsze) uzupełnienie witaminy D3 do poziomu optymalnego, powoduje wyzdrowienie, bez konieczności przyjmowania jakichkolwiek leków.

→ Anthony Ivanovitz

*) Z powodu raka skóry, w roku 2017 umarło w słonecznej Grecji 463 osoby, co stanowiło 0,43% wszystkich zgonów. W tym samym czasie w pochmurnej Norwegii zmarło na raka skory 411 osób, co stanowiło 1,21% wszystkich zgonów. Więcej danych statystycznych tutaj: https://www.worldlifeexpectancy.com/pl/croatia-skin-cancers

8.02.2019

• foto: pixabay.com

Anthony Ivanowitz – pochodzący z Piotrkowa dziennikarz i bloger, współpracownik „Gazety Trybunalskiej”, piszący w polskiej (i polonijnej) prasie oraz przeróżnych portalach internetowych pod pseudonimami: „wladek chicago”, „antony1”, „anthony”. Pasuje do niego jak ulał opis dokonany przez Gogola w „Martwych duszach”:Pan niezbyt przystojny, ale i niebrzydki, ani nazbyt tłusty, ani nazbyt chudy. Nie można powiedzieć , żeby stary, jednak niezbyt młody… 

• więcej tekstów A.I: > tutaj

 

 

17
4

5 myśli na temat “Mafia farmaceutyczna, czyli kto chce nas pozbawić zdrowia?

 • 12/02/2019 o 13:05
  Permalink

  Pragnę zauważyć, że ofiarami koncernów farmaceutycznych (oraz będących na ich żołdzie mediów i lekarzy) padają w pierwszej kolejności ludzie wykształceni, czytający prasę, oglądających telewizję, czy inne media tak zwanego „głównego nurtu”. Pod wpływem sączonej tam dezinformacji oni pierwsi zaczynają się źle odżywiać (unikając jajek, masła, ryb, mięsa, tłuszczów zwierzęcych), unikać słońca, obniżać poziom cholesterolu statynami polecanymi im przez lekarzy, itp. W efekcie w pierwszej kolejności stają się osobami chorymi, a często śmiertelnie chorymi na raka. Mam w rodzinie taką osobę, (wykształconą i światłą) która tak sobie obniżyła poziom cholesterolu (statynami), że nabawiła się raka piersi. Jest po jednej operacji a czeka ją następna. Skąd wiadomo, że przyczyną raka były statyny? Z badań naukowych publikowanych w periodykach medycznych (na przykład „Lancet”). Naukowcy udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że przyjmowanie statyn po pierwsze jest pozbawione sensu ( Cholesterol pełni w organizmie człowieka podobną funkcję jak gorączka: jest objawem choroby a nie przyczyną. I tak jak gorączka pomaga zwalczać przyczynę choroby), a po drugie powoduje groźne skutki uboczne, na przykład raka.
  A więc ci co tak pyszczą na autora, stosując się do propagandy mediów, być może staną się ofiarami własnej głupoty!

  2

  1
  Odpowiedz
 • 11/02/2019 o 08:12
  Permalink

  Bardzo trafny tekst. Opisujący samą prawdę, do grona wspomniany lekarzy warto również dołączyć Pana Jerzego Ziębę, propagatora publikacji naukowych (z dziedziny medycyny).

  Każda wypowiedź wspomnianych lekarzy poparta jest odwołaniem do publikacji naukowych, w uznanych światowych publikatorach naukowych, popartych własną praktyką, a w przypadku dr Jaśkowskiego również własnymi badaniami naukowymi prowadzonymi na gdańskiej uczelni medycznej!

  Pomyśleć, że pismaki typu Larecki hejtowali wykład dr Czerniaka, który miał się odbyć w Piotrkowie Trybunalskim w wynajętej na ten cel auli w „Chrobrym”.

  Ciekawa jest również lektura sprawozdań koncernów farmaceutycznych dotyczących finansowaniu przez nie lekarzy, fundacji, zakładów opieki zdrowotnej, przecież to czysty konflikt interesów!

  4

  2
  Odpowiedz
 • 08/02/2019 o 19:06
  Permalink

  Stek piramidalnych bzdur w wykonaniu pewnie jakiegoś płaskoziemkowca…

  11

  10
  Odpowiedz
  • 09/02/2019 o 14:19
   Permalink

   A w którym miejscu artykuł zawiera „stek piramidalnych bzdur”?
   1. Mechanizm powstawania witaminy d3 w organiźmie człowieka- opisany prawidłowo!
   2. Skutki niedoboru witaminy D3 – opisane prawidłowo!
   3. Propaganda mediów o szkodliwości słońca (bo powoduje raka skóry), masła i jajek (bo powodują wzrost cholesterolu), ryb, bo są pełne metali ciężkich – sama prawda i tylko prawda! Media tak właśnie straszą Polaków od kilkunastu lat!
   4. Spostrzeżenie autora, że lekarze bez postawienia diagnozy (poprzedzonej badaniami) zaczynają „leczyć” – jest trafne, co potwierdzam własnym doświadczeniem.
   5. Od siebie dodam (o czym autor tylko wspomniał), że miliony ludzi zostało okaleczonych tak zwanymi statynami, które lekarze masowo przepisują na obniżenie cholesterolu. Badania dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że wysoki poziom cholesterolu świadczy o jakimś problemie zdrowotnym który organizm człowieka stara się usunąć właśnie poprzez wzrost wydzielania CHOLESTEROLU.
   Skutki zdrowotne statyn: straszliwe, z nowotworami włącznie!
   No więc gdzie te „piramidalne bzdury”?
   Posłuchaj sobie prelekcji dr Jaśkiewicza. To nie jest „oszołom”. Jest doktorem nauk medycznych, całe życie zawodowe pracował jako chirurg w szpitalu klinicznym. On mówi dokładnie to samo co napisał autor! Więc kto tu jest płaskoziemkowcem, ty czy autor?

   5

   5
   Odpowiedz
 • 08/02/2019 o 15:44
  Permalink

  Lekarze wyklęci. Tego jeszcze nie grali.

  1

  6
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.