„Alarm!”: Gwałty, libacje, bójki między matką i córką. Wstrząsające nagrania

Gwałty, libacje, ciągłe bójki między matką i córką. Ponad rok temu cała Polska mogła zobaczyć wstrząsające nagrania z Włocławka.

Mimo że kobiety mają opiekunów wyznaczonych przez sąd, patologiczna sytuacja trwa. Reporterka programu „Alarm!” znów pojechała do Włocławka, by dowiedzieć się, dlaczego ani kuratorzy, ani sąd nie reagują.

 

→ PAP

1.02.2019

• foto / screen / TVP / GT

• serwis: PAP Media

• źródło: TVP

 

 

17
0

2 myśli na temat “„Alarm!”: Gwałty, libacje, bójki między matką i córką. Wstrząsające nagrania

 • 01/02/2019 o 22:24
  Permalink

  Typowa manipulacja TVP. Dla wszystkich komentujących ten materiał informuje. Pokazani przez reporterkę kuratorzy są opiekunami, a nie pracownikami Sądów. Opiekunem czyt. Kuratorem osoby ubezwłasnowolnionej może zostać każdy kto gwarantuje opiekę ciocia, babcia, brat itp. Zarówno ten Pan jak i Pani nie pracują w Sądzie. Program jest najprawdopodobnie na polityczne zamówienie jak to w TVP. W najbliższych dniach kuratorzy zakładają pierwszy związek zawodowy, stąd najprawdopodobniej potrzeba oczernienia i napuszczania opinii publicznej. Dla niedowiarków, w materiale pada nazwisko rzekomego kuratora sądowego, proszę na stronie Sądu we Włocławku znaleźć owego. Kuratorzy już badają czy są podstawy prawne do wytoczenia pozwu. Dziennikarze biorący w tym udział, od Was zależy czy staniecie po stronie rzetelnego dziennikarstwa, czy dla kariery jestescie wstanie się zaprzedać.

  2

  0
  Odpowiedz
  • 02/02/2019 o 09:54
   Permalink

   oczywiście, że są gotowi się sprzedać!

   1

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.