Macierewicz o Bartłomieju M.: Jak ja z nim pracowałem był to człowiek uczciwy i rzetelny

Gościem wczorajszego, 42 odcinka, programu „Pilnujmy Polski”, nadawanego w TV Republika, był poseł PiS Antonii Macierewicz.

Z 20 minut programu zaledwie ostatnie kilkadziesiąt sekund poświęcone zostało osobie Bartłomieja M., zatrzymanego przez CBA w miniony poniedziałek.

Macierewicz stwierdził: – Ja nie wiem, jaka jest sytuacja. Wtedy, gdy ja z nim pracowałem, był to człowiek uczciwy i rzetelny. Czy później doszło do jakiś zmian? Zobaczymy, prokuratura to z pewnością i sądy wyjaśnią. Czekam na to spokojnie.

Były szef resortu obrony, w którym Bartłomiej M. pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego ministra i rzecznika prasowego, poinformował, że Tadeusz Rydzyk „złożył poręczenie osobiste za uczciwość i rzetelność” Bartłomieja M.

Tę wiadomość, jak poinformował portal „tvn24.pl”, potwierdził obrońca M. tłumacząc jednocześnie, że „poręczenie osobiste to jest poręczenie osoby godnej zaufania, czyli po prostu złożenie oświadczenia w toku procesu, iż gwarantuje swoją reputacją to, że dana osoba nie będzie utrudniała postępowania karnego”.

 

→ (mb)

30.01.2019

• foto / źródło: TV Republika / screen GT

• więcej o sprawie zatrzymania Bartłomieja M.: > tutaj

 

 

20
1

2 myśli na temat “Macierewicz o Bartłomieju M.: Jak ja z nim pracowałem był to człowiek uczciwy i rzetelny

 • 30/01/2019 o 15:36
  Permalink

  Z wypowiedzi M. wynika, że Misiek skiepścił się kiedy przestał być zatrudniony w MON. Ciekawe skąd toruński biznesmen ma taką wiedzę o jego uczciwości i rzetelności? Tak czy inaczej jest konflikt pomiędzy Jarosławem a M. Kto wygra tę potyczkę? Wiadomo, że prezes, M. może sobie mówić co chce, ale za nim nie stoi państwo i jego organy.

  6

  0
  Odpowiedz
 • 30/01/2019 o 14:23
  Permalink

  Znowu ktoś się „Rancza” naoglądał.

  5

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.