Sieć 5G, to broń mikrofalowa przeciwko ludziom. Apel do posłów

Apel do posłów o zablokowanie ustawy dotyczącej zmian ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw

Nasz rząd w okresie przedświątecznym przeprowadzał konsultacje społeczne dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw. Zmiany te są związane z wprowadzeniem w Polsce technologii systemu 5G.

Literka „G” oznacza generację, które zmieniają się średnio co dekadę. Generacja 1G została wprowadzona w 1982 roku. 2G pojawiła się w 1992 roku, a 3G w 2001. 4G, to już rok w 2012. Prace nad 5G rozpoczęły się w kwietniu 2008 roku. Pomysł ten wywołał spore problemy, ponieważ nowe generacje sieci komórkowych, to nowe pasma częstotliwości i szersze pasma widmowe na kanał częstotliwości. W przypadku 1G było to 30 KHz, dla 2G – 200 kHz, w przypadku 3G – 5 MHz, w przypadku 4G – 20 MHz, a 5G – 60 GHz.

Pierwszym miastem objętym siecią 5G ma być Łódź

W Polsce, przy aktualnym stanie prawnym, nie można wprowadzić technologii systemu opartego na mikrofalach. Od 1985 roku obowiązują rygorystyczne normy dotyczące zaburzeń fizjologicznych, jakie może wyrządzić  ostrzał wiązką promieni elektromagnetycznych –  mikrofalami. Normy europejskie odnoszące się do promieni mikrofalowych są ok. 100 razy bardziej liberalne, ponieważ są obliczone wg innych standardów i dotyczą tylko efektów termicznych.

Nowelizacja ustawy:

– zlikwiduje pozwolenia na budowę antenowych konstrukcji wsporczych oraz instalacji radiokomunikacyjnych (obiekty instalacji sieci 5G mają nie stanowić obiektów budowlanych);

– naruszy prawo własności;

– zakres prowadzenia instalacji i urządzeń emitujących pola elektromagnetyczne nie wyłącza obiektów typu: szkoły, szpitale, uzdrowiska, rezerwaty przyrody itp.

Unia Europejska postawiła dodatkowe wymagania:

– latencja (opóźnienie) nie może przekraczać 5 ms,

– możliwa obsługa do 100 urządzeń na metr kwadratowy,

– określony zasięg stacji, choć tego nadal nie uściślono,

– możliwość integracji z systemami przewodowymi i satelitarnymi.

To system antyludzki – grozi nam ludobójstwo

Mikrofale, to fale krótkie – milimetrowe o dużej częstotliwości. Według  Dr Barrie Trowera wybitnego specjalisty, wiodącego eksperta w świecie od zagadnień mikrofalowych, na tej samej częstotliwości fal komunikują się ze sobą komórki wszystkich żywych organizmów. Drzewa i zwierzęta wyginą za 5-6 pokoleń. Drzewa pochłaniają dwutlenek węgla, który przy braku drzew trafi do wód i organizmów żywych, a to spowoduje ich zakwaszenie, wtedy wyginą też ryby. Wyginą owady zapylające rośliny. Bakterie i wirusy funkcjonują bardzo dobrze w środowisku mikrofalowym.

U ludzi sytuacja ta nastąpi jeszcze szybciej – w trzecim pokoleniu tylko 1 dziecko na ośmioro będzie się rodziło zdrowe.

Każda żywa komórka wytwarza fale elektromagnetyczne. Mechanizm powstawania tych fal jest następujący: przez pory błony komórkowej przepływają jony substancji niosące ładunek elektryczny. Przepływ tego ładunku elektrycznego odbywa się w wyniku wytworzonej różnicy potencjału elektrycznego na powierzchni błony. Na przykład na mitochondriach, które zaangażowane są w wiele procesów, takich jak np. sygnalizacja komórkowa, wzrost  i śmierć komórki, czy też kontrola cyklu komórkowego,  te różnice potencjałów dochodzą do około – 1,8 mV. Przepływ jonów, to impulsy elektryczne, które wytwarzają zmienne pole magnetyczne. A wszelkie zmiany pola elektrycznego i magnetycznego są źródłem fal elektromagnetycznych. Te fale to właśnie mikrofale, za pomocą których komórki porozumiewają się ze sobą. Te drobne cząsteczki-komórki drgają. Częstotliwość drgań własnych cząsteczek jest taka sama jak częstotliwość fal sieci  i w przypadku rezonansu, nastąpi zakłócenie funkcjonowania całego organizmu. A to może doprowadzić do chorób śmiertelnych. Mikro promieniowanie może rozwinąć nowotwory itp.

Wszystko to jest udokumentowane naukowymi publikacjami

Błony biologiczne, to źródło i początek wszystkich funkcji komórkowych, przekładających się na funkcje całego organizmu – pisze prof. Krzysztof Dołowy. W latach czterdziestych ubiegłego wieku Albert von Szent-Gyὅrgyi Nagyrapolt, węgierski biochemik i badacz mechanizmu skurczu mięśni, (otrzymał w 1937 r. nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii medycyny za odkrycie Witaminy C), wyraził swoje przekonanie, że „podstawowe funkcje organizmów żywych zależą od jonów wapnia, jonów które są uważane za najważniejszy przekaźnik informacji wewnątrz komórek …”.

Specjalista z zakresu termodynamiki Aharon Katchalsky wewnętrzną mądrość żywych organizmów skomentował słowami:  „Synteza, bogatych w informacje, złożonych cząsteczek, tworzenie misternej struktury komórkowej, wzrost organizacji – to wszystko są czynniki zmniejszające wzrost entropii.  Organizmy wybierają zło najmniejsze: przez utrzymanie stanu równowagi dynamicznej produkują entropię na najniższą możliwie skalę”.

Wg dr Barrie Trowera jest 17 krajów broniących się przed siecią 5G i WiFi, między innymi Izrael, który swoje technologię opiera na bezpiecznych, nie wytwarzających pola magnetycznego światłowodach. Natomiast na 42% terytorium Ziemi wprowadza się system 5G w sposób radykalny, w Polsce również.

W treści pisma DP-III.0211.77.2018, z dnia 30 listopada 2018 r. Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego czytamy: „…uprzejmie informuję, że w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Rządowego Centrum Legislacji, w serwisie Rządowy Proces Legislacyjny udostępniony został projekt ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz niektórych innych ustaw. Zwracam się z prośbą o zaopiniowanie ww. projektu w terminie 21 dni od otrzymania pisma. Jednocześnie uprzejmie informuję, że nieprzedstawienie opinii w wyznaczonym terminie uważa się za rezygnację z jej wyrażenia”.

→ dr fizyki Maria Jarzyńska

29.12.2018

• foto: pixabay.com

• więcej o dr Jarzyńskiej: > tutaj

  

 

128
4

6 myśli na temat “Sieć 5G, to broń mikrofalowa przeciwko ludziom. Apel do posłów

 • 01/01/2019 o 21:06
  Permalink

  To temat z wysokiej Półki, nie każdy sięga tak wysoko i często niechce mu się tego zrobić.
  Nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa promieniowania zwłaszcza dla dzieci.

  Człowiek przeciętny wierzy w to co widzi i czuje , jak nie boli to jest dobrze , jak boli to do lekarza po lekarstwo.

  Z tym problemem tak się niestety nie da.
  Choroby nowotworowe będą Zbierać swoje żniwo a my będziemy dalej w nieświadomości brnąc coraz głębiej w ta półapke.

  5

  0
  Odpowiedz
  • 17/03/2019 o 15:43
   Permalink

   To nic tylko the Ghana bedzie jeszcze dlugo boezpieczna no I moze Bangla Tez

   1

   0
   Odpowiedz
 • 30/12/2018 o 20:18
  Permalink

  Jakim trzeba być nieukiem, żeby akceptować sieć 5G. Pewnie zamiast do szkoły to chodziło się na wagary a pomimo wszystko teraz i tak pracuje się na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim w szkole i dla tych osób, jednostka kW, zamieszczona przy urządzeniu w gazetce marketu, świadczy o tym, że urządzenie jest na prąd. Takie osoby tylko przynoszą szkodę społeczeństwu, a do nagród typowani są w pierwszym rzędzie.

  6

  0
  Odpowiedz
 • 30/12/2018 o 14:49
  Permalink

  Szanowni Państwo,
  proszę nie pozostawać obojętnym wobec apelu Pani dr fizyki Marii Jarzyńskiej w sprawie technologii sieci 5G którą rząd naszego kraju chce wprowadzić bez nagłaśniania w mediach, jak również bez przedstawienia zagrożeń w publicznej debacie wiążącej się z siecią 5G. Powyższy apel jest napisany przez naukowca który zna ten temat lepiej niż przeciętny zjadacz chleba a nie przez osobę szukającą sensacji czy szerzenia teorii spiskowych. W internecie jest wiele interesujących opracowań i badań na temat oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez nadajniki sieci komórkowych i ich szkodliwego oddziaływania na organizmy żywe mimo zapewnień firm sprzedających te usługi o braku takowych zagrożeń.
  Proszę zapoznać się również z petycją wraz załącznikami zamieszczoną na stronie Ministerstwa Cyfryzacji: https://mc.bip.gov.pl/skargi-wnioski-petycje/petycja-przeciwko-podwyzszeniu-norm-promieniowania-elektromagnetycznego-oraz-wprowadzeniu-sieci-internetowej-5g.html
  Dla zainteresowanych amerykańska strona internetowa podejmująca temat technologii sieci 5G: http://5ginformation.net

  13

  0
  Odpowiedz
 • 29/12/2018 o 19:53
  Permalink

  Apelujemy do wszystkich polityków bez względu na opcję polityczną o zablokowanie tej ustawy

  13

  2
  Odpowiedz
 • 29/12/2018 o 19:07
  Permalink

  Dobrze, że ludzie o tym piszą.
  Pomysł wprowadzenia sieci 5G niesie ogromne zagrożenia dla całego układu ekologicznego, stanowi niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia ludzkiego.

  14

  5
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.