4 myśli na temat “Jedno zdjęcie za 1000 słów. Mistrz parkowania

 • 27/12/2018 o 10:32
  Permalink

  Trzeba było biec od razu do komendy, jak to trzy kroki obok, a nie uskuteczniać sesje zdjęciowe. Przynajmniej nikomu nie wadzi, a nie jak mistrzowie parkowania EPI pakujący na dwóch miejscach lub w miejscach utrudniających poruszanie się.

  1

  3
  Odpowiedz
  • 27/12/2018 o 14:58
   Permalink

   To trzeba od razu biec na komendę w sprawie EPI, a nie uskuteczniac wpisy w internecie. (kk)

   0

   3
   Odpowiedz
 • 23/12/2018 o 21:34
  Permalink

  Przecież wszyscy wiedzą, że parking przed urzędem jest dla urzędników. Tzw. petenci, to tylko przeszkadzają im w pracy i zawracają głowę. Dobrze kombinuje nasza władza – jak nie będzie gdzie zaparkować przed urzędem, to petentów będzie mniej i urzędnikom będzie lepiej. Zresztą są telefony i można dzwonić – może jakiś urzędnik podniesie słuchawkę. Zresztą na parkingu przy starówce zawsze jest wolne miejsce…
  Ps. Proponuję Redakcji rozpocząć akcję pt. „Płatne parkingi przed urzędami”. Ciekawe co na to nasza władza, bo nie śmiem jej nawet podejrzewać o prywatę w tej sprawie. I żadnych ulg dla urzędników, niech bulą za parkowanie swoich aut, tak samo jak my musimy płacić za parkowanie naszych na ulicach miasta.

  8

  1
  Odpowiedz
 • 23/12/2018 o 01:47
  Permalink

  Pytanie, gdzie miał zaparkować?
  Już wcześniej nie było wolnych miejsc.
  Ale niedawno – oczywiście po wyborach -prawie cały urząd z Pasażu przenieśli na Szkolną, do tego przenieśli tam paszporty.
  Ale gdzie mają parkować ludzie, którzy do tych urzędów przychodzą to już wszyscy mają w …….
  Może Pan Redaktor zapyta odpowiedzialnych?

  9

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.