Poseł PiS potrącił dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat

W niedzielę 28 października około godziny 20:00 w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim doszło do potrącania dwóch nastoletnich chłopców przez samochód osobowy marki opel insignia prowadzony przez pochodzącego z Krosna posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Babinetza.
Kliknij, aby powiększyć.

Informację o zdarzeniu jako pierwszy podał portal informacyjny „Rzeszów News”. Dziennikarze ustalili, że prawą stroną jezdni szło trzech nastolatków prowadzących rowery. Kierujący potrącił 15 i 16-latka. Trzeci chłopiec w wieku 16 lat nie odniósł obrażeń. Mimo to wszyscy trafili do szpitala, stan zdrowia dwóch poszkodowanych jest zadowalający.

W szpitalu znalazł się także sprawca. – Jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia na miejscu zdarzenia nie sprawdzano jego stanu trzeźwości – powiedziała przedstawicielowi portalu Monika Dereń z KPP w Brzozowie, dodając jednocześnie, że stan trzeźwości kierowcy opla został sprawdzony w szpitalu. Był trzeźwy. – Jeśli chodzi o okoliczności wypadku, będą one zbadane w trakcie postępowania. Poseł doznał poważnych obrażeń – dodała.

W swojej witrynie internetowej Piotr Babinetz pisze o sobie:

Urodziłem się i mieszkam w Krośnie, jestem kawalerem, mam 46 lat. Jestem historykiem, absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, wcześniej ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie. Moje zainteresowania to polityka i historia Podkarpacia, a hobby turystyka i muzyka rockowa.

→ (kk)

29.10.2018

• foto: piotrbabinetz.pl / screen GT

• źródło: „rzeszow-news.pl”

 

 

18
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.