Kukiz o prezydent Łodzi: Oszustka finansowa dostaje do dyspozycji trzeci budżet w Polsce

Paweł Kukiz zaproszony do programu publicystycznego „Kwadrans polityczny” nie krył swojego oburzenia wobec prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO) ubiegającej o reelekcję w nadchodzących wyborach.

– Ludzie, co się stało z naszym narodem, że my w ogóle dopuszczamy myśl głosowania na kogoś kto oszukał? To jest dla mnie rzecz porażająca – powiedział lider Kukiz’15.

 

→ PAP / (kk)

11.10.2018

• foto: TVP / screen GT

• serwis: PAP Media

• źródło: TVP

 

 

222
0

5 myśli na temat “Kukiz o prezydent Łodzi: Oszustka finansowa dostaje do dyspozycji trzeci budżet w Polsce

 • 16/10/2018 o 15:37
  Permalink

  a co z tymi 400 tys. które panie Kukiz dałeś Morawieckiemu i pani głosującej na 4? 2? ręce? Jestem podat-nikiem i chciałabym wiedzieć co „nieoszuści” zrobili z moimi pieniędzmi i dlaczego sprawa ucichła?

  1

  0
  Odpowiedz
 • 14/10/2018 o 12:23
  Permalink

  kto skłamał raz może skłamać więcej razy, i tyle

  3

  0
  Odpowiedz
 • 12/10/2018 o 14:00
  Permalink

  Zdanowska- wzięła kredyt, który spłaciła co do złotówki. Podobno oszustka.
  Kukiz- za bezcen kupił mieszkanie na warszawskim Mokotowie, łamiąc po drodze kilka przepisów np. to, że za taką cenę mieszkanie mógł kupić jedynie ktoś, kogo nie stać na lokal na wolnym rynku a Kukiza stać było w tym czasie na willę, którą właśnie budował. Podobno prawy człowiek.

  To ja poproszę o definicję oszusta.

  Łódź rozkwita, rośnie, pięknieje. Po latach zaniedbania wreszcie to piękne miasto ma szansę. Zasługa Zdanowskiej. Pozdrawiam z Łodzi.

  2

  10
  Odpowiedz
  • 12/10/2018 o 20:27
   Permalink

   Tiaaa…
   https://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=153112268&postcount=12

   ” Na A2 nawigacje potrafią pokazać ze szybciej jest zjechac na droge serwisową…i niestety to jest prawda. Łódź jak i cała Polska nie jest gotowa infrastrukturalnie na taki boom gospodarczy jaki teraz mamy. Główne drogi w mieście jak i wyjazdowe, wreszcie autostrady są zawalone autami i tirami. Do tego dochodzi mania zwężania, budowania za małych rond, panująca światłoza zamiast rozwiązań bezkolizyjnych. Co gorsze UMŁ nawet słowem nie odezywa się jakie są plany rozbudowy układu drogowego, liczne planowane od lat drogi wiszą od dawna w zamrażarce. Miała być II etap Trasy Górna czyli Trasa Śląska nie ma zarzucono wmawiając nam że ważniejsze jest zbudowanie III etapu TG w okrojonej formie… i co jej też nie ma. Miała być przebudowa Strykowskiej, nie ma, miało być nowe połączenie Teofilowa z Retkinią – nie ma. Miała być Trasa Wojska Polskiego – nie ma i wygląda ze nigdy nie będzie. Miała być obwodnica Nowosolnej i co nie ma. Konstytucyjna, Puszkina… ech…”

   6

   0
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.