Zniszczyć Unię Europejską – lewackiego potwora!

Podobno Henry Kissinger, były sekretarz stanu USA, powiedział niedawno, że UE nie potrawa dłużej niż 10 lat. A skoro tak mówi niezwykle wpływowy polityk amerykański, to chyba nie rzuca słów na wiatr.

Mam nadzieję, że ma rację, a myli się tylko co do czasu, bo może ten koniec przyjdzie wcześniej. Obecna Unia nie ma nic wspólnego z koncepcją jej założycieli m.in. Roberta Schumana czy Konrada Adenauera. W ostatnich latach zarządzają ją nowi bolszewicy, ale nie z pod znaku Marksa, Engelsa, Lenina i Stalina.

Oni za głównego ideologa obrali sobie Antonio Gramsciego, włoskiego komunistę, zmarłego w 1937 roku. Ten zrozumiał, że terror i mordowanie ludzi nie jest skuteczną metodą zdobycia władzy nad światem. Postulował zmiany w świadomości, poprzez stopniowy demontaż tradycyjnych wartości, takich jak rodzina, własność, religia i wiele innych.

Należy to uczynić dokonując „długiego marszu przez instytucje”, czyli przez szkoły, uniwersytety, media, kościoły, centra władzy i kultury. Na naszych oczach widać, jak realizowane (i to z powodzeniem) są jego pomysły. Uniwersytety stały się lewackimi wylęgarniami, w szkołach uczy się kłamliwej historii, kościoły pustoszeją, a hierarchowie zaczynają popierać „poprawność polityczną” – marksistowską heroinę prowadzącą do zniewolenia milionów ludzi. I wszystko bez jednego wystrzału. Obywatele UE zdają się być zadowoleni ze swego niewolnictwa, w zamian za wygodne i bezmyślne życie beztroskiego bydła.

Najzabawniejsi są Polacy (gdyby to było zabawne), którzy z jednej strony nie chcą przyjmować muzułmańskich imigrantów, z drugiej są największymi entuzjastami Unii Europejskiej. Jakby nie dostrzegali związku między przynależnością do Unii a niemieckimi naciskami w sprawie osiedlania się u nas nielegalnych przybyszów z Afryki i  Bliskiego Wschodu.

Wiem, że łączenie dwóch faktów, jeśli podaje się je oddzielnie przekracza możliwości przeciętnego Polaka, podobnie jak każdego przeciętnego Europejczyka. Wszystko ma jednak ma swój kres, nawet ludzka głupota. Powoli budzi się wśród narodów unijnych świadomość, że coś jest nie tak, a to na skutek zamachów terrorystycznych, morderstw i gwałtów dokonywanych przez ciemnoskórych najeźdźców.

Strach zmusza do myślenia. Tylko nie u nas i to głównie z powodu biedy. Z jednej strony Polacy mogą pracować i więcej zarabiać w bogatych krajach, z drugiej zamachów u nas nie ma, choćby z tego powodu, że nikt by ich na świecie nie zauważył. No i ci z Afryki niewiele by tu dostali za darmo.

Podobnie zabawna, tym razem naprawdę, jest dyskusja pomiędzy tzw. totalną opozycją a Prawem i Sprawiedliwością. Ta pierwsza oskarża PiS o to, że chce wyprowadzić Polskę z UE, natomiast poseł PiS Dominik Tarczyński twierdzi, że rząd prędzej wyprowadzi nasz kraj z Układu Słonecznego niż z Unii. I słusznie mówi, bo ten pokraczny, marksistowski twór należy rozwalać od środka.

Węgry dzielnie walczą, buntują się Austria i Włochy, pewnie przyłączą się inni, a po przyszłorocznych wyborach do parlamentu europejskiego, może się okazać, że tak zwani liberałowie (a w rzeczywistości ukryci bolszewicy) utracą większość. Wtedy będzie dogodna pora do ataku na te lewackie gnidy. Trzeba pamiętać jeszcze o Niemcach, którzy wykorzystują Unię do zbudowania mocarstwa, kolejnego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego.

Jeśli więc nie chcemy być poddanymi potężnych Niemiec i nie pragniemy modlić się w meczetach, nie czekajmy, aż będzie za późno. Rozwalmy tę potworną budowlę i na jej miejsce zbudujmy coś nowego, opartego na prawdziwych, chrześcijańskich wartościach.

→ Zbigniew Rutkowski

27.09.2018

• foto: google.com

• więcej tekstów Z. Rutkowskiego: > tutaj

 

 

19
4

7 myśli na temat “Zniszczyć Unię Europejską – lewackiego potwora!

 • 30/09/2018 o 12:52
  Permalink

  Panie Zbigniewie, z jakich źródeł Pan korzystał pisząc ten artykuł?
  Według mojej wiedzy UE jako państwo federalne powstała w oparciu o scenariusz manifestu komunistycznego – tzw Manifestu z Ventotene, napisanego w 1941 roku. Jego autorami są Altiero Spinelli i Ernesto Rossi – skrajni włoscy komuniści osadzenie na w więzieniu na wyspie Ventotene, znajdującej się na Morzu Morzu Tyrreńskim. Koncepcja „Długiego marszu przez instytucje” należała zaś do Rudiego Dutschke – aktywisty niemieckich komunistycznych bojówek w latach w drugiej połowie lat sześćdziesiątych.
  Neokomuniści z UE nawet nie kryją się z tym, komu składają hołd za idee, w myśl których działają, bowiem niedawno w rocznicę śmierci Spinellego, na wyspie Ventotene zainicjowano szczyt przywódców kluczowych państw członkowskich UE, a mianowicie Niemiec, Francji i Włoch, podczas którego uroczyście złożono kwiaty na grobie tego komunisty.
  Żeby dopełnić swojej argumentacji pozwolę sobie wkleić link do zdjęcie pokazującego wejście do PE, gdzie wyraźnie widać napis, który przedstawia nazwisko Spinellego:
  https://i.iplsc.com/wejscie-do-budynku-parlamentu-europejskiego-w-brukseli/0004DAP2F5H0HI42-C123-F4.jpg

  3

  0
  Odpowiedz
 • 29/09/2018 o 20:03
  Permalink

  Dawno nie czytałem takich kretynizmów. Sam początek i kreowanie starego pryka na autorytet, to kpina z czytelnika. A jakie złote myśli, że najzabawniejsi są Polacy… Szkoda gadać. Najgorszy tekst ZR w GT.

  3

  3
  Odpowiedz
 • 29/09/2018 o 10:38
  Permalink

  Można by rzec, że trolluję, ale to nie tak. Skoro ZR upublicznia swoje poglądy, to oddaje je
  pod osąd ogólny i musi się liczyć z reakcją i to zawsze będzie pochlebną. To, że forma jest
  prowokująca, język rodem z manifestacji ONR w Kociębiu Dolnym (przepraszam Kociębie Dolne,
  Górne też) można znieść. Problemem jest nawoływania ZR do czynu. Tego nie można lekceważyć.
  Tym razem atak husarii mamy przeprowadzić na Unię i roznieść ją w pył niczym pod Kircholmem
  Szwedów. Pytanie: po co? Wspólnota jest czymś co zawsze istniało w rodzaju ludzkim, a jej charakter
  i wielkość wynikała ze wspólnoty celów i znikania różnic pomiędzy nacjami. U podstaw tej obecnej
  legł ciężki kapitalizm Wspólnoty Węgla i Stali. Cel był czysto biznesowy. Był nim również wtedy kiedy
  Wspólnota powiększyła się do rozmiarów EWG. Obecna UE, nadal ma cele gospodarcze w priorytecie,
  i dobrze sobie radzi. Niestety gorzej jest z całą resztą. Zazwyczaj tak się dziej, że kiedy jest trudno,
  to oddajemy sprawy w ręce tuzów, a kiedy niebezpieczeństwo zażegnane, mleko i miód w ilości
  wystarczającej, to do rządzenie rwą się mali, krzykliwi i pazerni. To cecha ludzka i tylko wyedukowane
  zdroworozsądkowo społeczeństwo może ich odstawić na margines. Z tym Unia ma największy problem. Przechodząc od twardego kapitalizmu do wspólnoty bardzo socjalnej w charakterze popełniono wiele. Równie wiele co ZR nawołujący do obalenia ,,bolszewików” co jest totalnym
  nieporozumieniem i badziewnym uproszczeniem typowym dla ONR-u. Co prawda Miłosz
  pisał ,,partia, spadkobiercą ONR-u”. Stawianie znaku równości pomiędzy liberałami unijnymi, a bolszewikami, to grube nadużycie, albo nieznajomość historii. Choć najprawdopodobniej zwykła potrzeba bycia oryginalnym.
  Czyli zwykłe trollowanie dla zaistnienia.

  3

  1
  Odpowiedz
  • 30/09/2018 o 10:18
   Permalink

   chochlik komputerowy pożarł wyrazy – drugi wiersz po ,,to” winno być ,,nie”,
   w wierszu 6 od końca po ,,wiele” winno być ,,błędów” Gdyby admin dodał,
   będzie czytelniej. Dziękuję

   1

   0
   Odpowiedz
 • 28/09/2018 o 09:14
  Permalink

  Kissinger, ten co obalał demokrację w Ameryce Południowej i wprowadzal amerykańskie kukły do władzy???

  4

  1
  Odpowiedz
 • 27/09/2018 o 22:44
  Permalink

  Unia miała sens do póki lewactwo z Niemiec i Francji nie zaczęło nadinterpretowac zapisy w niej obowiązujące. Polskie stocznie były be ale niemieckie można było dotowac? Dla mnie sprawa wyglądała tak: telefon do donka, że trzeba trochę zamknąć polskich zakładów, odsprzedać zagranicznym firmom, a my wam donek rzucimy trochę unijnej kasy i zatrudnicie nasze niemieckie firmy, które będą wam te środki realizował, np. budowa druk, remont bloków energetycznych itd. Na koniec donek się pochwalicie, że ta unia taka dobra i tyle kasy daje, no i jeszcze w zamian donek jak cie będą już mieli dość to dostaniesz w ramach „podziękowania” ciepła posade- gdzie tylko trochę będziesz sciemnial i nasze rozkazy wykonywal

  4

  1
  Odpowiedz
 • 27/09/2018 o 21:24
  Permalink

  Unia to najlepsze co Polskę spotkało i nic nie zmieni to pierdzielenie o tym „strasznym lewactwie”.

  5

  8
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.