„Męczeńska śmierć” Iwony Cygan. Nowe fakty ws. zabójstwa w reportażu „Z bliska” w TVP Info

Bestialskie morderstwo nastolatki po wielogodzinnych męczarniach. W tle dziwne zbiegi okoliczności, utrudnianie śledztwa i tajemnicze śmierci osób związanych ze sprawą.

Kto zabił w 1998 r. 17-letnią Iwonę Cygan ze Szczucina? Zapewne wie i wiedziało o tym wiele osób z których niektóre już nie żyją. O nowych faktach ws. śmierci Iwony oraz o problemach, z jakimi musiała zmierzyć się jej rodzina w walce o prawdę w TVP Info w reportażu programu „Z bliska”.

 

→ PAP / (kk)

10.09.2018

• foto: TVP Info / screen GT

• serwis: PAP Media

• źródło: TVP

 

 

58
0

3 myśli na temat “„Męczeńska śmierć” Iwony Cygan. Nowe fakty ws. zabójstwa w reportażu „Z bliska” w TVP Info

 • 20/10/2018 o 03:22
  Permalink

  Cyt: „Rzadzi PiS,czyli ktoś najbardziej pro Polski od 89 roku” – PRUSSSST HAHAHAHAHA …. Człowieku zmień lekarza bo cię oszukuje a powinien leczyć !!

  0

  0
  Odpowiedz
 • 13/09/2018 o 00:40
  Permalink

  Jak prokuratura z policją potrafi kryć złodziejstwo znajomków włodarzy gminnych wiem. Człowiek jest bezsilny w walce z układami.

  1

  0
  Odpowiedz
 • 10/09/2018 o 15:45
  Permalink

  Rzadzi PiS,czyli ktoś najbardziej pro Polski od 89 roku.Moze w końcu bandyci,którzy powołując sie na najwazniejsze osoby w państwie które przez ostatnie 8 lat sprawowały bandyckie rzady odpowiedza.Ta młoda dziewczyna zasługuje ukaranie bandziorów,na ukaranie bo nazwiska sa znane.Niestety,parasol ochronny,jaki bandyckie państwo rozpostarło nad przestepcami,dotychczas nie pozwolił na ich wyrok.

  8

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.