Maciej Musiał w nowym spocie BohaterON zachęca szkoły do udziału w projekcie historycznym

Jak korzystać ze źródeł historycznych i rozmawiać ze świadkami historii oraz czym są aktywne metody nauczania – tego dowiedzą się uczestnicy seminariów dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Trwa rekrutacja do projektu „BohaterON w twojej szkole”, części ogólnopolskiej kampanii „BohaterON – włącz historię!”

Do inicjatywy mogą się też przyłączyć przedszkola i szkoły podstawowe, biorąc udział w akcji pisania kartek do powstańców warszawskich. Dla najaktywniejszych placówek przewidziano nagrody. Projekt odbywa się pod patronatem ministra Edukacji Narodowej.

W promocję akcji „BohaterON w twojej szkole” zaangażował się aktor Maciej Musiał, znany m.in. z roli „Apacza” w serialu „Czas honoru – powstanie”.

Maciej Musiał podczas realizacji filmu promocyjnego.

Wraz z uczniami jednej z warszawskich szkół w spotach radiowym i telewizyjnym zachęca nauczycieli do przyłączenia się do akcji wysyłania kartek do Powstańców Warszawskich.

 

„BohaterON w twojej szkole „otrzymał dofinansowanie w ramach programu “Wdzięczni bohaterom” Ministerstwa Obrony Narodowej.

Więcej informacji na temat projektu znajdą znaleźć można: > tutaj.

→ Agata Biernat / (kk)

20.09.2018

• foto: bohaterON.pl

• o programie „BohaterON” czytaj więcej: > tutaj

 

 

33
0

Jedna myśl na temat “Maciej Musiał w nowym spocie BohaterON zachęca szkoły do udziału w projekcie historycznym

 • 21/09/2018 o 15:13
  Permalink

  Piękny gest i wgl nie pod publiczkę… jeśli naprawdę kieruje się pamięcią o tych ważnych osobach i patriotycznymi bodźcami, to wielkie brawa dla niego!!! 😀

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.