Piotrków bez dziur vol. 3

W Piotrkowie pojawiły się uciążliwości w ruchu drogowym związane z objazdami w centrum miasta. Warto jednak cierpliwie poczekać, bo trwa układanie dywanika asfaltowego na ul. Wojska Polskiego pomiędzy ulicami Rycerską a Rwańską.

Oprócz tego drogowcy wreszcie zabrali się za wymianę chodników w tej części Wojska Polskiego, która kilka lat temu została zmodernizowana.

Nadal oczekują na naprawę dwa fragmenty ulicy: w okolicach Ryneczku i pomiędzy Jerozolimską a Wolborską. Inną zupełnie kwestią jest konieczność wykonania remontu na odcinku Armii Krajowej – granice miasta wraz z przebudową skrzyżowania W. Polskiego / Kostromska.

Naszym Czytelnikom przypominamy, że trwa akcja „Gazety Trybunalskiej” pod hasłem „Piotrków bez dziur”. Prosimy więc o przysyłanie na adres: redakcja@gazetatrybunalska.pl lub na fb zdjęć i krótkich opisów miejsc (ulic, chodników, placów zabaw, terenów zielonych), które powinny być naprawione, a my przekażemy Wasze materiały bezpośrednio do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta i będziemy monitorować wykonanie prac.

Róbmy to dla siebie.

→ (kk)

22.06.2018

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

#PiotrkowBezDziur

 

 

22
0

6 myśli na temat “Piotrków bez dziur vol. 3

 • 14/08/2018 o 20:35
  Permalink

  przykro patrzeć na „pielęgnowane żywopłoty””” Na pewno fachowcy tego nie robią!!

  1

  0
  Odpowiedz
 • 03/08/2018 o 17:25
  Permalink

  Do ZEN. Przykro mi, ale do tej pory Piotrkowianie dawali się nabierać i to się nie zmieni. Obecna władza też się nie zmieni.

  3

  0
  Odpowiedz
 • 02/08/2018 o 22:37
  Permalink

  Tyle czasu jeździliśmy po dziurach, żeby teraz władza okazała łaskę mieszkańcom miasta i naprawiła uszkodzone nawierzchnie dróg. Już chyba nikt nie nabierze się na tę sztuczkę. Chojniak musi odejść!

  6

  0
  Odpowiedz
 • 02/08/2018 o 15:59
  Permalink

  Przedwyborcza kiełbasa prezydenta. To tyle.

  8

  0
  Odpowiedz
 • 02/08/2018 o 13:29
  Permalink

  Można było ten kawałek zrobić jak robili Areszt ale ktoś w urzędzie stwierdził że droga jest dobra.

  9

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.