Paskudnie być prawdziwym patriotą

Mam nadzieję, że żaden z Czytelników „Gazety Trybunalskiej” takim nie jest. To wstrętna postawa, jak powszechnie wiadomo, prowadząca do faszyzmu i nazizmu, do zamordyzmu, zamachu stanu, dyktatury, aresztowań politycznych, rozstrzeliwań i w ogóle do wszelkiego rodzaju prześladowań. Nie mówiąc już o takim drobiazgu, jak łamanie konstytucji.

Naszym obowiązkiem jest nienawidzić prawdziwych patriotów, bo ci nawet wojsko potrafią zapędzić do rozpędzania prawdziwych Europejczyków i ochraniania Polaków (co za obrzydliwa nazwa!).

Co innego wesoły, radosny patriotyzm z czekoladowym orłem lub bocianem zamiast paskudnego, białego orła. Taki orzeł jest to symbol prowincji  i obciachu. Wesoły patriotyzm, nasz patriotyzm, wygląda zgoła inaczej. Mężczyźni w strojach kobiet, kobiety w szatach kobiet wyzwolonych, jako że ich wagina należy tylko do nich, geje i transwestyci na ukwieconych platformach, wojsko bez mundurów, a jedynie w koronkowych, jedwabnych majtkach. Dopiero taka armia może przydać się do rozprawienia się z krwawym kaczyzmem i maciarewiczyzmem. Na tym polega obrona demokracji i konstytucji, choćby nie został kamień na kamieniu. Co kogo jednak obchodzą stare kamienie? Chyba, że na barykady.

Musimy być czujni, żeby nie dać się zwieść fałszywej propagandzie i nienawistnym obsesjom obrońców ojczyzny, gdyż naszą ojczyzna jest Europa a nawet cały świat (die ganze Welt). Jutro już blisko. Niech nas nie zwiodą przebrzmiałe katolickie zaklęcia , czary i gusła. O ileż lepsi są nasi bracia muzułmanie. Oni pomogą nam w cywilizowaniu białej hołoty i przyniosą powszechne prawo i sprawiedliwość. Poznamy prawdę, a prawda nas wyzwoli.

I tak do przodu lokomotywą dziejów, aż po świetlaną przyszłość. Smak zwycięstwa będzie słodki, jak uśmiech gwałconego dziecka. W naszym gronie witamy też przyjaciół pedofilii. I wszystkich, którym obce są dawne porządki. Niech świat stanie na głowie, niech odwróci dotychczasowe wartości. Niech się święci 1 Maja!

Długo można by jeszcze pisać, ale po co? Należy jedynie oglądać odpowiednie telewizje i głosować na naszych uśmiechniętych przedstawicieli. A jeśli to nie wystarczy, trzeba stanąć w 100 tysięcznym marszu przeciwko totalitaryzmowi na czele z Wałęsą z pistoletem w ręku. Reszta przyjdzie sama. Powodzenia weseli patrioci, będzie radośnie, nieprawdaż?

Wasz ludowy obserwator.

→ Zbigniew Rutkowski

20.08.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej Rutkowskiego: > tutaj

 

29
2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.