„Dawno, dawno temu w Hollywood”. Amerykańska produkcja z polskim aktorem

Od kilku tygodni prace nad nowym filmem Quentina Tarantino idą pełną parą. Jak donosi „Deadline” produkcja nosić będzie tytuł „Once Upon a Time in Hollywood”, a jej akcję osadzono w 1969 r. w Hollywood w szczytowym momencie rewolucji hipisowskiej.

Główni bohaterowi Rick Dalton (Leonardo di Caprio) i Cliff Booth (Brad Pitt) będą starali się zaistnieć w branży filmowej, a ich oczami widzowie zobaczą jak zmienia się Hollywood.

First look. #OnceUponATimeInHollywood

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Tłem filmu będzie morderstwo żony Romana Polańskiego Sharon Tate i czworga jej przyjaciół (> link) dokonane przez sektę Charlesa Mansona. W tę rolę wcieliła się przecudnej urody Margot Robbie, którą pamiętamy ze znakomitej roli w „Wilku z Wall Street”.

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

A post shared by @ margotrobbie on

Przez długi czas nie wiedzieliśmy, kto zagra Romana Polańskiego. Reżyserowi zależało, aby był to „polski, autentyczny aktor”.

Na zdjęciu: Rafał Zawierucha /Agencja W. Impact. Kliknij, aby powiększyć.

Od wczoraj, z doniesień „The Hollywood Reporter”, wiemy, że będzie to Rafał Zawierucha. Aktor, póki co, znany jest jedynie z drugoplanowych ról, m.in. w „Jack Strong” i „Bogowie”. Gra także w kilku serialach i komediach romantycznych.

Początkowo premierę „Once Upon a Time in Hollywood” zapowiadano na 09.08.2019 r. w 50 rocznicę śmierci Sharon Tate. Zostało ono jednak przesunięte o dwa tygodnie wcześniej i premiera nastąpi 26 lipca 2019 r.

→ Klaudia Łączkowicz

29.08.2018

• foto: thefourohfive.com

• więcej tekstów Łączkowicz: > tutaj

 

 

14
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.