„Alarm!”: Pitbull rozszarpał psa na oczach właścicielki

Sceny jak z horroru rozegrały się na jednym z nowosądeckich osiedli. Pies, biegający bez smyczy i kagańca, w biały dzień zagryzł owczarka pani Ewy. Kobieta próbowała ratować najlepszego przyjaciela, ale na ratunek było za późno. Sama została ranna.

Właściciel pitbulla tylko się przyglądał, a potem straszył jednego ze świadków: „Spróbuj tylko zeznawać, to cię zabiję”.

Pitbull więcej razy rzucał się na inne zwierzęta, a nawet ludzi. Mimo to policja umorzyła dochodzenie. – Chciałabym być bezpieczna na osiedlu. Chciałabym, żeby inni byli bezpieczni. To mógł być każdy z nas – powiedziała w programie „Alarm!” pani Ewa.

 

→ PAP / (kk)

9.08.2018

• foto: KrynickaTV / screen GT

• serwis: PAP Media

• źródło: TVP

 

 

956
1

11 thoughts on “„Alarm!”: Pitbull rozszarpał psa na oczach właścicielki

  • 11/08/2018 at 03:50
    Permalink

    Paranoja!szok i wspolczucie dla tej kobiety

    1

    0
    Reply
  • 10/08/2018 at 14:48
    Permalink

    policja to blokować sejm jedynie potrafi….

    2

    0
    Reply
  • 09/08/2018 at 22:22
    Permalink

    Ja bym (… ) pierw psa a potem właściciela, dziękuję tyle w temacie

    7

    0
    Reply
    • 10/08/2018 at 10:46
      Permalink

      Ja bym na pewno właściciela, psu dałbym szansę.

      2

      0
      Reply
  • 09/08/2018 at 21:04
    Permalink

    no to mieliśmy złodziejskie bandyckie sądy a teraz jeszcze policja ! dlaczego sprawą tego policjanta [psa ] nie zajmie się minister Brudziński ????????? przecież pies bez kagańca bez smyczy stwarzający zagrożeni e w miejscu publicznym ! Rozbój w biały dzień!!!!!

    8

    0
    Reply
  • 09/08/2018 at 18:42
    Permalink

    Głupia właścicielka zablokowała własnego psa przed obroną jest współwinna śmierci własnego psa

    6

    7
    Reply
  • 09/08/2018 at 18:17
    Permalink

    Ten policjant który umorzył dochodzenie powinien wylecieć z pracy. A może ten właściciel pitbulla był kolesiem tego nieudacznika policjanta? Zaskarżyć postanowienie o umorzeniu do prokuratury a jak nie pomoże to pisać wyżej. Bandytów trzeba nauczyć rozumu i odpowiedzialności. A ta pani niech się nie boi tego łobuza. Za groźby karalne pójdzie siedzieć.

    20

    0
    Reply
  • 09/08/2018 at 15:15
    Permalink

    Mój pies zaszczekał na rowerzystę kiedy przejeżdżał obok działki. Policjanci, którzy przyjechali
    wyjaśnić skargę, ponieważ nie byłem uległy, złożyli wniosek do sądu przed którym stanąłem i zostałem skazany. Mój pies to labrador. W uzasadnieniu wyroku znalazły się nieprawdziwe fakty,
    które rzekomo sąd ustalił. Apelację oddalono ,,jako oczywiście bezzasadną”. Tak to niestety działa.
    Nie sposób nie zapytać: kim jest właściciel tego pitbula, dlaczego jeszcze psa nie uśpiono, a właściciela nie postawiono przed sądem? Dlaczego osoby zwlekające działaniem nie zostaną zdyscyplinowani odpowiednimi środkami?

    15

    1
    Reply
  • 09/08/2018 at 15:10
    Permalink

    Istnieje lista ras psów niebezpiecznych, których posiadanie traktowane jest jak posiadanie broni palnej.

    Podobno.

    12

    0
    Reply
  • 09/08/2018 at 14:56
    Permalink

    ten gruby wieprz nawet nie staral sie odciagnac swojego mordercy ,sprawa do ponownego rozpatrzenia ,jaka to policja za co biora pensje.

    16

    0
    Reply