Szczęście Marty Kaczyńskiej. Nowy mąż, wkrótce nowe dziecko

Kilka godzin temu w warszawskim Pałacu Ślubów przy placu Zamkowym odbyła się uroczystość zaślubin Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego.

Taką informację podał portal „pudelek.pl”, a potwierdziły ją inne media. Jedyna córka zmarłej w katastrofie smoleńskiej pary prezydenckiej ubrana była w białą, letnią sukienkę z falbanami i czarne sandałki na wysokim obcasie. Jej wybranek założył ciemnogranatowy garnitur, białą koszulę i srebrny krawat, a dopełnieniem stroju był duży, sportowy zegarek na metalowej bransolecie.

Można powiedzieć, że przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego pojawiły się trzy osoby, ponieważ Marta Kaczyńska jest w zaawansowanej ciąży i oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka, co powinno przynieść radość nie tylko rodzicom, ale także najważniejszej osobie w państwie – stryjowi panny młodej – Jarosławowi Kaczyńskiemu, który mimo dolegliwości zdrowotnych pojawił się na placu Zamkowym.

Sopocka prawniczka-celebrytka już trzeci raz powiedziała „tak”. Wcześniej była żoną Piotra Smuniewskiego, kolejnym wybrankiem został Marcin Dubieniecki, z którym ma dwie córki: 14-letnią Ewę i 10-letnią Martynkę. Więcej na temat tych związków można przeczytać w artykule: > „Żelazny uścisk stryja Jarosława”.

Według ustaleń portalu „finanse.wp.pl” nowy mąż bratanicy prezesa PiS „prowadzi szkółkę i pensjonat dla koni w Żabieńcu (koło Piaseczna, pod Warszawą). Właściciele sąsiednich stadnin i hodowli koni nie kojarzą jednak Zielińskiego”. Cały materiał dostępny jest: > tutaj.

W chwili, kiedy piszę te słowa państwo młodzi bawią się na przyjęciu weselnym w restauracji „Dom Polski” w Warszawie.

→ M. Baryła

28.07.2018

• foto: google.com / screen GT

• więcej o M. Kaczyńskiej czytaj: > tutaj

 

 

896
1

12 thoughts on “Szczęście Marty Kaczyńskiej. Nowy mąż, wkrótce nowe dziecko

  • 01/08/2018 at 15:23
    Permalink

    ex piotrkowiak,
    to Ty jesteś nudny, zawistny i niedługo się rozwiedziesz?

    0

    1
    Reply
  • 30/07/2018 at 23:33
    Permalink

    A KIM JEST tak naprawdę Marta Kaczyńska? Skoro trzeci raz „wychodzi za mąż” (a poprzedni mężowie żyją), to z pewnością nie jest to „po katolicki”. A katoliczką niby się mieni! Nie ona wszak pierwsza ani ostatnia ale jest to jakieś „pomieszanie z poplątaniem”… A może to jest zwykła PUSTKA WEWNĘTRZNA? Pozdrowienia dla ludzi SPÓJNYCH Z DEKLARACJAMI I W REALNYM ŻYCIU.

    7

    1
    Reply
  • 29/07/2018 at 16:48
    Permalink

    Lewactwo nie może usiedzieć spokojnie, bo drażni je czyjeś szczęście.

    7

    6
    Reply
  • 29/07/2018 at 14:27
    Permalink

    Jest co cytować – „dziennikarstwo” pudelka… Gratuluję artykułu i źródła…

    8

    3
    Reply
  • 29/07/2018 at 13:51
    Permalink

    Najlepsze życzenia, dla Młodej Pary.
    aby spełniły się Wasze sny, ziściły marzenia,
    w szczęściu płynęły wspólne dni,
    niech miłość je opromienia,
    bo pokój szczęścia tylko tam gości,
    gdzie w sercach Małżonków – Miłość i Bóg.

    „Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość – te trzy:
    z nich zaś największa jest miłość.”
    (1 Kor 13, 13)

    Pozdrawiam

    7

    10
    Reply
  • 29/07/2018 at 13:43
    Permalink

    Niech im się wiedzie, pomyślności a krzykacze niech pękają z zazdrości !

    7

    9
    Reply
  • 29/07/2018 at 11:06
    Permalink

    prawniczka? czynna?

    8

    3
    Reply
    • 29/07/2018 at 14:04
      Permalink

      Tak, prawniczka – mecenas. A Ty, nie możesz się z tym pogodzić bo zazdrość cię zabija?
      ex piotrkowiak, zabiegaj o dobro i sprawiedliwość a nie o nienawiść, wtedy łaska będzie z Tobą.

      4

      8
      Reply
      • 30/07/2018 at 08:49
        Permalink

        Pytanie/protest przeciw tytułomanii. Stosowanie tytułów zawodowych w informacji
        o ślubie nie ma sensu. Zamiast dodać splendoru ośmiesza i osobę.
        Sadzę, że autor notatki ujął to ironicznie, co podkreśliłem pytaniem. I gdzie tu zazdrość?
        Ps. śmieszą mnie też ,,mgr inż.” na pieczątce: Burmistrz, Prezydent itd.

        5

        2
        Reply
        • 30/07/2018 at 11:10
          Permalink

          Do ex piotrkowiak.
          Było pytanie, to jest odpowiedź: Marta Kaczyńska jest prawnikiem, adwokatem. Nie widzę tu tytułomanii ani ironii.

          5

          0
          Reply
          • 30/07/2018 at 19:07
            Permalink

            ok, mecenas Marta K. wyszła za mąż I jakie to ma znaczenia dla potencjalnych klientów,
            kiedy ona nie prowadzi praktyki, nie pracuje w zawodzie i niedługo się rozwiedzie?
            Ps. Ukończenie studiów prawniczych to jeszcze nie prawnik/mecenas.
            Tłumaczenie tego jest nudne.Wystarczy.

            4

            2
  • 29/07/2018 at 01:58
    Permalink

    MŁODEJ PARZE ŻYCZĘ !….. ZDROWIA , SZCZĘŚCIA i SŁODYCZY ,a za CHWILĘ NIECH MAŁY KRZYCZY ! SKORO JEST JUŻ OBECNY !!! ……BĄDŻCIE SZCZĘŚLIWI !!!.. Życzy ,Hanka B. z Gdyni.

    14

    7
    Reply