Piotrków. Kibel przed kościołem i pomnikiem bł. ks. Popiełuszki. Zawiadomienie do prokuratury

Dziś (9 lipca, 2018 r.) „Gazeta Trybunalska” skierowała do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znieważenia miejsca kultu religijnego i niedopełnienia obowiązku służbowego.

Zawiadomienie jest pokłosiem dwóch materiałów prasowych: „Piotrków. Kibel przed kościołem i pomnikiem bł. ks. Popiełuszki” i „Zawodowcy od (nie)godnego świętowania z Piotrkowa” i dotyczy dwojga pracowników urzędu miasta oraz producenta imprezy plenerowej pn. „Imieniny Piotrków”.

Po nagłośnieniu tej wyjątkowo bolesnej i nieprzyjemnej sprawy w „Gazecie Trybunalskiej” i „Gazecie Polskiej Codziennie” żaden z urzędników odpowiedzialnych za realizację przedsięwzięcia nie uznał za stosowne przeproszenia mieszkańców Piotrkowa za zaistniałą sytuację.

W najbliższych dniach do organów ścigania skierowane zostaną kolejne zawiadomienia dotyczące skandalicznej, sprzecznej z prawem postawy pracowników UM i jednostek jemu podległych.

→ (mb)

9.07.2018

• collage: barma / GazetaTRYBUNALSKA.pl

#chojniaknabruk

 

 

42
9

Jedna myśl na temat “Piotrków. Kibel przed kościołem i pomnikiem bł. ks. Popiełuszki. Zawiadomienie do prokuratury

 • 10/07/2018 o 22:15
  Permalink

  Taki sam poziom żenady jak skierowanie do prokuratury zniewazenia godła przez grupy Lgbt. Masakra. Nudzi się niektórym. Polska zginie przy zajmowaniu się takimi pierdolami. Może kierujemy do prokuratury skargi na rozwodnikow. Przecież to niegodne katolika i obraża tych którzy żyją zgodnie z przykazaniami. Zajmijcie się czymś poważnym.

  6

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.