8 thoughts on “Jedno zdjęcie za 1000 słów. Resortowe porozumienie

  • 15/07/2018 at 16:23
    Permalink

    Na e-piotrków jest więcej ujęć, i luzacko ubrany emeryt ma świetny humor.
    Niestety redakcja tego portalu wycina każdy komentarz na ten temat.
    Czyżby lojalność weteranów?

    8

    2
    Reply
  • 15/07/2018 at 14:57
    Permalink

    Jestem ciekaw co na to Ministerstwo i Komenda Główna Policji … Skandal i jeszcze raz skandal… Pani Sidorko powinna zrezygnowac ze stanowiska.

    8

    2
    Reply
    • 15/07/2018 at 15:32
      Permalink

      Jutro w „Gazecie Polskiej Codziennie” ukarze się na ten temat notatka, poza tym „GT” skieruje do komendanta głównego policji pismo w tej sprawie. (red.)

      10

      2
      Reply
  • 15/07/2018 at 14:24
    Permalink

    Kundel szybciej dogada się z psem niż z krokodylem. Trzeba miec niepokolei w glowie aby przyjmowac odznaczenie od esbeka, to sie w pale nie miesci!!!!!

    9

    1
    Reply
    • 15/07/2018 at 15:47
      Permalink

      Tak jest! Jechać esbeckie dziadostwo!

      7

      1
      Reply
      • 17/07/2018 at 10:44
        Permalink

        Nieważne od kogo, ważne by broszka była…Pani Sidorko(śi czy si) psim swędem udaje się, jak dotychczas i awansować, i funkcjonować w Policji. Kompetencje marne, prezencja to nie wszystko.
        Ot, nasze służby.

        2

        1
        Reply
  • 15/07/2018 at 14:20
    Permalink

    Chodzi o zasadę… To nie jest dobre. Służył w formacji niewolącej Naród… Ten jeden uczciwy odejdzie – zadowolony, że odchodzi w tłumie zbrodniarzy. Nie można relatywizować SB. Dekomunizacja, weryfikacje, to wszystko było grubymi nićmi szyte. Ja rozumiem – nie można było zrobić nowych kadr z niczego, a 90% roboty MO to była robota prewencyjna, jednak SB – to już nie MO, ich celem była słuzba systemowi.

    7

    1
    Reply
  • 13/07/2018 at 18:50
    Permalink

    zdolny gość, w dwa lata ukończył akademię i przeszedł weryfikację,
    A ja tak sobie myślę, że jak ktoś trafił do SB po 76 roku, to już nie może się
    tłumaczyć, że nie wiedział, albo chciał dobrze. Po Czerwcu wszystko było jasne
    i wiadome kto po której stronie stoi.

    15

    2
    Reply