Baryła w „Gazecie Polskiej Codziennie” o nieskutecznej policji

Trzy dni temu „Gazeta Trybunalska” wróciła do sprawy ataków wandalizmu wobec biura poselskiego Grzegorza Wojciechowskiego i siedziby klubu „Gazety Polskiej” w Piotrkowie.
Kliknij, aby powiększyć.

W materiale pt. „Piotrków. Plują na biuro posła PiS. Co robi policja?” jego autor red. Baryła krytycznie odniósł się do działań (albo braku działań) ze strony piotrkowskiej komendy w sprawie ustalenia sprawcy (bądź sprawców) zanieczyszczania drzwi i okna lokalu parlamentarzysty Prawa i Sprawiedliwości.

Ten sam temat został poruszony w tekście „Policja nadal nie złapała wandala plującego na biuro posła PiS”, jaki ukazał się w dzisiejszej „Gazecie Polskiej Codziennie”.

Co ciekawe, problemów ze schwytaniem chuliganów nie mieli funkcjonariusze z Warszawy, Golubia-Dobrzynia i Wąbrzeźna, gdzie w sobotę i niedzielę zdewastowano elewację budynków, w których pracują parlamentarzyści: Mariusz Kamiński, Krzysztof Czabański i Andrzej Mioduszewski (> link).

Wydaje się, że komenda policji w Piotrkowie oczekuje w tej (i nie tylko) sprawie impulsu z góry. W najbliższym czasie spodziewane jest spotkanie posła Wojciechowskiego z ministrem spraw wewnętrznych i administracji Joachimem Brudzińskim.

→ (kk)

24.07.2018

• grafika: barma / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej artykułów Baryły w „GPC” on-line: > tutaj

• więcej o artykułach Baryły w „GPC”: > tutaj

 

 

31
3

Jedna myśl na temat “Baryła w „Gazecie Polskiej Codziennie” o nieskutecznej policji

 • 24/07/2018 o 16:00
  Permalink

  Policja nie chce złapać wandala, bo to nie podniesie im statystyk, a na tym opiera się ta służba.

  4

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.