XIII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” Spała 2018. Zapowiedź

W najbliższy weekend 15-17 czerwca 2018 r. w Spale k/ Tomaszowa Mazowieckiego odbędzie się kolejny, trzynasty już, zjazd klubów „Gazety Polskiej”.

Do Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale zostali zaproszeni m. in.: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Morawiecki, wicepremier Szydło, marszałkowie: Kuchciński, Karczewski, Terlecki, Mazurek, Bielan, a także posłowie i senatorowie.

Nie zabraknie przedstawicieli największych polskich spółek np. PKN Orlen, PZL Świdnik, Tauron, Totalizator Sportowy i in.

Obecni będą dziennikarze, historycy, naukowcy, ludzie kultury.

Obsługę medialną zapewnią: „Gazeta Polska”, „Gazeta Polska Codziennie”, „Niezależna.pl”, TVP, PAP i „GazetaTRYBUNALSKA.pl”.

W naszym portalu nie zabraknie zdjęć i materiałów video podobnie, jak miało to miejsce w roku ubiegłym: > link.

Więcej o klubach „GP” można przeczytać: > tutaj.

→ (kk)

13.06.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

67
5

5 myśli na temat “XIII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” Spała 2018. Zapowiedź

 • 14/06/2018 o 14:51
  Permalink

  A KIM JEST redaktor Sakiewicz ażeby ulegać tak dojmującemu rozczarowaniu i dawać temu TAKI właśnie medialny WYRAZ??? Czy ten Pan „rozdaje karty” w polskiej polityce, a jeżeli tak, to dlaczego czyni to w takim miałkim stylu? PO CO TE NIEEFEKTOWNE GIERKI? Dajemy w ten sposób pożywkę dla FURIATÓW Z TOTALNEJ OPOZYCJI. Pan Sakiewicz wystawia sobie też w ten sposób słabą ocenę swej osobowości. Najwyższy czas skończyć z takim zachowaniem!

  8

  1
  Odpowiedz
 • 13/06/2018 o 21:40
  Permalink

  „Redaktor Sakiewicz wyraźnie dał do zrozumienia, że postawa prezydenta mocno go rozczarowała. (red.)”…. Rozumiem, że jednak środowisko KGP oficjalnie jednak NIE ZAPROSIŁO PRP-AD. Tak już bywa, że dochodzi czasami do pewnych zmian w rządzie. No ale żeby stosować takie” ostre zagrywki” wizerunkowe i „obrażać się” , to jest to infantylne. Brak tu elementarnej konsekwencji albowiem w tej sytuacji to Pan Sakiewicz nie powinien zapraszać też choćby Panów Kaczyńskiego i Morawieckiego. Bez ICH AKCEPTACJI dla dymisji Macierewicza NIGDY by do tego nie doszło. Widocznie Antoni „zasłużył” na odpoczynek. Swoją drogą, to subiektywnie uważam, że to środowisko KGP ma „sekciarskie inklinacje”. Smutne TO. Pozdrawiam

  10

  0
  Odpowiedz
 • 13/06/2018 o 20:08
  Permalink

  Czy „GAZETA POLSKA” obraziła się na PREZYDENTA RP (za akcję z A. Macierewiczem) i nie wystosowała do Niego oficjalnego zaproszenia na tę UROCZYSTOŚĆ? Czy redakcja Gazety Trybunalskiej, obsługująca to wydarzenie, ma wiedzę pewną w tym aspekcie? Dziękuję za info zwrotne

  10

  2
  Odpowiedz
  • 13/06/2018 o 20:35
   Permalink

   Redaktor Sakiewicz wyraźnie dał do zrozumienia, że postawa prezydenta mocno go rozczarowała. (red.)

   5

   8
   Odpowiedz
 • 13/06/2018 o 19:52
  Permalink

  Pięknie się to wszystko rozwija, zacni goście, BRAWO!

  6

  10
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.