Szkoda mi trochę tego typa. Rafonix wyjaśnia dlaczego uderzył chłopaka

Marcin Krasucki vel „Rafonix” gwiazdor portali społecznościowych, o którego występie w 800-letnim mieście powiatowym poinformowaliśmy wczoraj w notatce „Czekam frajerze jeb…ny… Szokujące nagranie z Piotrkowa” zamieścił kolejny film video.

Tym razem Krasucki zmienił ton swojej wypowiedzi i tłumaczy dlaczego wymierzył „sprawiedliwość” 20-letniemu chłopakowi, który według jego słów, publikował w witrynie „wykop.pl” treści jemu nie odpowiadające.

„Ukarany” młodzian poinformował internetową społeczność, że nie ma żalu do „Rafonixa” i traktuje tę reprymendę, jako gest ojcowski. „Należało mi się w ch…” – stwierdził z pokorą „Kuracyja”.

Wszystko wskazuje na to, że obaj młodzi ludzie wybaczą sobie i za pośrednictwem któregoś z portali podadzą sobie ręce, ku zadowoleniu setek tysięcy fanów, którzy śledzą ich przygody w internecie.

 

→ (kk)

3.06.2018

• foto: instagram.com / screen GT

• źródło: instagram.com


Wszelkie materiały dostępne na stronach „Gazety Trybunalskiej” są chronione prawem autorskim; przywłaszczanie tematów, kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Informacja jest skierowana szczególnie do pracowników portali: „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl”, „prawicowyinternet.pl”, „epiotrkow.pl”.

 

 

67
2

2 myśli na temat “Szkoda mi trochę tego typa. Rafonix wyjaśnia dlaczego uderzył chłopaka

 • 04/06/2018 o 18:59
  Permalink

  Rafonix masz u mnie propsa za zachowanie. Na wykopie jadą po tobie, a bronią tego typa co stalkował cię. Nie przejmuj się tym, załatwiłeś sprawę tak jak trzeba.

  0

  3
  Odpowiedz
 • 03/06/2018 o 20:00
  Permalink

  Czyn zabroniony nie przestaje być zabroniony kiedy ofiara go uzna.
  Państwo bezpieczne jest wtedy, kiedy łamiący prawo jest świadom nieuchronnej kary.
  Tego sędziego z własnego nadania należy postawić przed prawdziwym sądem.

  6

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.