Msza w intencji Jarosława Kaczyńskiego

W niedzielę, 24 czerwca 2018 r., o godzinie 18:00 w kościele farnym pw. św. Jakuba w Piotrkowie odprawiona została msza święta koncelebrowana w intencji powrotu do zdrowia Jarosława Kaczyńskiego i z okazji 69. rocznicy urodzin prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Za ołtarzem stanęli: proboszcz parafii ks. prałat Grzegorz Gogol i ks. prałat Stanisław Socha. Kazanie wygłosił przybyły z Lublina bernardyn o. Azariasz, który przywiózł ze sobą relikwie błogosławionej Hanny Chrzanowskiej; mają one trafić do kaplicy w szpitalu przy ul. Rakowskiej.

W dzisiejszą niedzielę Kościół katolicki obchodzi pamiątkę narodzin św. Jana Chrzciciela i to właśnie jemu oraz bł. Hannie poświęcone było kazanie lubelskiego zakonnika.

Wierni zgromadzeni w świątyni modlili się o zdrowie dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, prosili o słuszność i trafność jego decyzji. Byli wśród nich m. in. piotrkowscy nauczyciele-patrioci oraz członkowie i sympatycy klubu „Gazety Polskiej”.

→ (mb)

24.06.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

34
5

5 myśli na temat “Msza w intencji Jarosława Kaczyńskiego

 • 25/06/2018 o 08:27
  Permalink

  Wspaniała inicjatywa. A że wypłynęła ze stolicy polskiej tradycji prawnej to tym bardziej chwalebne. Dziękuję za to co robicie dla Polski!

  11

  15
  Odpowiedz
 • 25/06/2018 o 08:08
  Permalink

  Bardzo dziękujemy za przybycie na piękną i szczególnie uroczystą Mszę św. i modlitwy w intencji powrotu do zdrowia Prezesa Pana Jarosława Kaczyńskiego, z okazji 69. rocznicy jego urodzin, bo jak powiedziała Premier Pani Beata Szydło „Król jest tylko jeden”.
  Polska potrzebuje Pana J. Kaczyńskiego, bo w nim cała nadzieja naszego kraju, dobro narodu jest dla Niego najważniejsze. To uczciwy i wybitny polityk, nikt nie dorówna J. Kaczyńskiemu w budowaniu lepszej Polski.

  14

  17
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.