Czekam frajerze jeb…ny… Szokujące nagranie z Piotrkowa

Internet jest medium, gdzie rozmaici osobnicy, bez żadnych ograniczeń, mogą pokazywać swoje wyczyny i zyskiwać popularność wśród podobnych sobie.

Dwie godziny temu na platformie „instagram.com” ukazał się film, którego bohater niejaki „Rafonix”  – gwiazdor internetu – w imię wyimaginowanego honoru poszukuje chłopaka, który rzekomo obraził go w portalu „wykop.pl”. W materiale widzimy czterech młodzieńców, którzy chodząc ulicą Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim polują na swoją ofiarę. Ostatnia scena rozgrywa się w letnim ogródku restauracji McDonald’s przy zbiegu ul. Słowackiego i al. Armii Krajowej.

 

W drugim filmie tłumaczy dlaczego napadł na chłopaka. Argument o usunięciu sceny pobicia jest zdumiewający: by nie stracić konta na instagramie.

 

Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, podał imię i nazwisko napastnika i zobowiązał się zgłosić napaść organom ścigania.

Zdumiewające jest to, że „Rafonix” w sieci bez przeszkód publikuje filmy, w których aż roi się od przemocy i nienawiści (> link).

→ (kk)

2.06.2018

• foto: instagram.com / screen GT

• źródło: instagram. com

• czytaj także: > „Szkoda mi trochę tego typa. Rafonix wyjaśnia dlaczego uderzył chłopaka”


Wszelkie materiały dostępne na stronach „Gazety Trybunalskiej” są chronione prawem autorskim; przywłaszczanie tematów, kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Informacja jest skierowana szczególnie do pracowników portali: „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl”, „prawicowyinternet.pl”, „epiotrkow.pl”.

 

 

3409
2

33 thoughts on “Czekam frajerze jeb…ny… Szokujące nagranie z Piotrkowa

  • 03/06/2018 at 22:53
    Permalink

    Bohater z youtube, nic dodać nic ująć

    5

    0
    Reply
  • 03/06/2018 at 20:24
    Permalink

    A więc tak wyglądają bordo z wykopu xDDDDD

    3

    2
    Reply
  • 03/06/2018 at 14:32
    Permalink

    Szkoda że Ja tego nie widziałem tej akcji. Czterech kalekich wracało by z pod Mc. Jak by siedział typowy Kark to kolegów by mu brakło do obstawy. Frajer

    8

    2
    Reply
    • 08/06/2018 at 02:05
      Permalink

      kark ? typowe karki to pi… , najszybciej sr… w gacie …. bez obrazy oczywiscie .

      1

      0
      Reply
  • 03/06/2018 at 13:55
    Permalink

    To wstyd że takie patusy jeszcze istnieją na tej ziemi. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to już ewenement. Najlepiej zabronić mu streamowania to pójdzie do normalnej pracy i nauczy się pokory 🙂

    11

    1
    Reply
  • 03/06/2018 at 12:11
    Permalink

    A ta d… ze swoim a… z MC’Donalda nie zareagowała, tylko patrzyła. P… znieczulica.

    5

    2
    Reply
  • 03/06/2018 at 12:10
    Permalink

    ja się pytam gdzie jest policja gdy jest potrzeba? starszych ludzi biją na placach obok pomników gdy w tym czasie patologia bije ludzi na ulicach.. skandal, jeżeli nie dojdzie do aresztowania, a nastepnie zamknięcia tej osoby to przestane wierzyć w ten kraj, a ten cały piotrków trybunalski to będzie największa dziura i zagłębie największej patologii..

    7

    1
    Reply
  • 03/06/2018 at 11:43
    Permalink

    Rafonix ty c… do Jastrzębia przyjedź to dostaniesz w… , c…

    5

    0
    Reply
  • 03/06/2018 at 11:16
    Permalink

    Tepic patologie.Do pierdla go !

    10

    1
    Reply
  • 03/06/2018 at 10:33
    Permalink

    Ci…ka i tyle w temacie.Niech się zmierzy z rownym ale niestety brak odwagi.Zero tolerancji dla „panny” Raffafanixy czy jak jej tam.

    8

    2
    Reply
  • 03/06/2018 at 07:26
    Permalink

    Szkoda ze mnie nie ma w PL bo bym g… szybko wyleczył… J… pato z wiochybo z miasta to on nie jest

    3

    5
    Reply
    • 18/06/2018 at 02:09
      Permalink

      Raczej z maiasta bo ludzie z wiosek maja wiecej kultury. Chociaz buraka i na wsi I w miescie monza spotkac.

      0

      0
      Reply
  • 03/06/2018 at 00:40
    Permalink

    Ty grzywka, no chodź no chodź do mnie. Punkt i leżysz.

    4

    2
    Reply
  • 03/06/2018 at 00:36
    Permalink

    Oj dawaj go do mnie, aby mu d… gwizdała, taki cwany jest w 4 na 1. Oj by płakała za przedszkolem.

    4

    6
    Reply
  • 02/06/2018 at 23:29
    Permalink

    Przecież to były porachunki między nimi, sam pobity nie ma zamiaru się skarżyc policji, więc o co chodzi? SKąd ta sensacja?

    5

    22
    Reply
  • 02/06/2018 at 23:16
    Permalink

    Zwołał sobie gang i bije człowieka w miejscu publicznym. Nie obchodzi mnie jakie miał porachunki ale tak się tego nie załatwia.

    27

    6
    Reply
    • 03/06/2018 at 00:10
      Permalink

      A jak się załatwia? Policja ma gdzieś jak zgłosisz im stalking.

      6

      12
      Reply
      • 03/06/2018 at 05:54
        Permalink

        nie wiem, ale przychodzenie w z pięcioosobową obstawą do kolesia, który sam ci powiedział gdzie jest i że nie będzie miał obstawy, na pewno nie jest poprawną metodą rozwiązania tego konfliktu i to powinno być jasne dla każdego, kto posiada więcej niż trzy komórki mózgowe

        13

        2
        Reply
        • 03/06/2018 at 07:36
          Permalink

          Ale Rafonix nie poszedł się bić ani nie poszedł na solo tylko poszedł załatwić sprawę w jak najkrótszym czasie co mu się udało. Też bym miał w nosie jakieś honory oraz czy idę z obstawą czy nie kiedy ktoś by mnie pociskał w internecie.

          1

          12
          Reply
  • 02/06/2018 at 22:42
    Permalink

    ojej.. dwie c… się spotkały

    6

    7
    Reply
  • 02/06/2018 at 22:15
    Permalink

    Czemu w Piotrkowie toleruje sie takich patusow? Czy Piotrkow walczy o mialo najniebezpiecznejszego miasta patologii?

    16

    2
    Reply
  • 02/06/2018 at 21:23
    Permalink

    Jakie pobicie???????????!!!!!!!!!!!!1

    Dostał liścia tylko !!!!!!!!!!!!!!

    10

    25
    Reply
    • 02/06/2018 at 22:13
      Permalink

      Poje…ny jesteś ? Tylko z liścia dostał ? A jakby to była twoja matka? ?? Tylko z podeszwy by dostała ? Z całego serca życzę „szczęścia” t mamusi . Obu to nie był obcas.

      14

      4
      Reply
  • 02/06/2018 at 19:57
    Permalink

    poszedł ban na yotube to teraz na dlive zarabia pieniążki, ciekawe czy kolejni sie przeniosą bo płacą w kryptowalutach po kilkaset dolarów za stream więc i podatki łatwiej wyminąć

    4

    1
    Reply
  • 02/06/2018 at 19:48
    Permalink

    Warto dodać, że Rafonix po banie na youtube przeniósł się na dlive gdzie dostaje pieniądze i cenzury bać się nie musi a i zarobki fajne

    4

    1
    Reply
  • 02/06/2018 at 19:39
    Permalink

    Niech by grzywka do mnie podszedł…witki połamane

    4

    0
    Reply
  • 02/06/2018 at 19:35
    Permalink

    Zróbcie porządek z danielmagical, on dopiero robi akcje rozpijając matkę.

    9

    8
    Reply
  • 02/06/2018 at 19:16
    Permalink

    dobra ale takie robienie sensacji bez kontekstu raczej nie przystoi dziennikarzom. wszyscy przeciez wiedzą że wykopki siedzą całe dnie przed komputerami próbując zwrócić na siebie uwagę różnego rodzaju akcjami najczęściej ośmieszając inne osoby, prześladując je, obrażając w internecie itp. Chłopak dostał bułe na otrzeźwienie, na przyszłość będzie pamiętał aby się nie bawić w internetach kosztem innych więc nie róbcie sensacji na siłę. to było raczej działanie wychowawcze. Wszyscy walczą z hejtem w internecie, a jak jeden poszedł sie spotkać z hejterem i dał mu popalić to od razu na nim psy wieszają.

    13

    36
    Reply
    • 02/06/2018 at 22:18
      Permalink

      ta w pieciu poszedl na chuderlaka, c… jest i tyle juz go wyjasnili w subwayu i avanti solo wpadl jak szedl ze swoja dziecio armia. To ciotofix nawet tego komentowac nie chce jak sie o… dwa razy w jeden czy dwa dni?? Jesli ja go gdziekolwiek spotkam to bez przyczajki bedzie podobnie ale to on bedzie plakal, ze nie bedzie juz kozaczyl…

      8

      1
      Reply
  • 02/06/2018 at 19:13
    Permalink

    Niezły z niego urkes, zaatakował jakiegoś czterdziestokilowego niepełnosprytnego typa z powykręcanymi nogami, do chłopa postury chudego byka by tak nie wyskoczył. Frajer z wolności.

    12

    2
    Reply
  • 02/06/2018 at 18:53
    Permalink

    Ale bydlo czego on moze jeszcze nagrywac?

    9

    1
    Reply