Piotrków. Kolizja wózków widłowych na terenie magazynu Dino

Dziś, 30 maja 2018 r. po południu na terenie magazynu sieci spożywczej Dino w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Logistycznej 18 doszło do kolizji dwóch wózków widłowych.
Kliknij, aby powiększyć.

W wyniku zderzenia jeden z pracowników trafił do szpitala przy ul. Rakowskiej i po opatrzeniu skaleczonej nogi został zwolniony. Drugiemu z nich nic się nie stało.

Jak poinformowała „Gazetę Trybunalską” rzecznika policji w Piotrkowie Ilona Sidorko uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa i Państwowa Inspekcja Pracy.

Przedstawicielka Dino Polska S.A., którą poprosiliśmy o wypowiedź, nie chciała komentować przebiegu kolizji zasłaniając się brakami dostatecznej wiedzy w tym zakresie.

Piotrków i jego najbliższe okolice są zagłębiem logistycznym w tej części kraju. Swoje magazyny posiadają tutaj znane sieci handlowe m.in. Kaufland, IKEA i in.

→ (mb)

30.05.2018

• foto: pixabay.com

Wszelkie materiały dostępne na stronach „Gazety Trybunalskiej” są chronione prawem autorskim; przywłaszczanie tematów, kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Informacja jest skierowana szczególnie do pracowników portali: „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl”, „prawicowyinternet.pl”, „epiotrkow.pl”.

 

 

16
1

3 myśli na temat “Piotrków. Kolizja wózków widłowych na terenie magazynu Dino

 • 01/06/2018 o 15:45
  Permalink

  Do Werd: Słyszałeś w szkole o ortografii i interpunkcji???

  0

  1
  Odpowiedz
 • 31/05/2018 o 01:10
  Permalink

  Ten artykuł to żenada. Dlaczego piszecie nieprawdziwe informacje? Do kolizji doszło ponieważ wózek zatrzymał się podczas jazdy. Wózki jechały jeden za drugim w alejce gdy jeden się zatrzymał. W skutek czego wózek jadący z tyłu najechał na widły niesprawnego wózka. Wiele wózków w magazynie Dino ma zły stan techniczny. Niestety nic nie jest z tym robione. Mam nadzieję, że ten wypadek otworzy oczy kierownictwu.

  10

  0
  Odpowiedz
 • 30/05/2018 o 15:34
  Permalink

  Jej chwila nie uwagi wypadek gotowy człowiek nie maszyna nie jest idealny a możliwe też jest to że mają nawał pracy i jeden nie zdążył wychamamowac

  6

  4
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.