Ludzie listy piszą… przedsiębiorcza Pingotowa

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasi Czytelnicy potrafią być spostrzegawczy jak sokół i dociekliwi niczym komornik sądowy.

W minioną sobotę (5 maja) niewielka grupa „obrońców demokracji” przeciwnych dobrej zmianie, wspierana przed posłów PO, zorganizowała w Rynku Trybunalskim wiec poparcia z protestującymi w Sejmie rodzicami niepełnosprawnych dzieci (zobacz.: „Polityczny lans z kalekami w tle”, „Jedno zdjęcie za 1000 słów. Odpoczynek po wiecu”).

Akcja wywołała oburzenie mieszkańców Piotrkowa, którzy dopatrzyli się w niej ordynarnej promocji kilkunastu osób przejawiających ambicje polityczne i samorządowe.

W internecie pojawiły się setki komentarzy wskazujących na bezczelność i obłudę organizatorów zgromadzenia. Jeden z nich najlepiej oddał sedno sprawy:

źródło: epiotrkow.pl

Dziś po południu do redakcji dotarł krótki e-mail:

Panie Redaktorze

Czy nie zdziwiło Pana  dlaczego Gośka Pingot organizuje protesty w Rynku? A może tu chodzi o coś więcej? Niech Pan uważnie spojrzy na balkon kamienicy, tej gdzie jest tania odzież.

Pozdrawiam

S.A. (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

Poszedłem. Spojrzałem. Zrobiłem dwa zdjęcia.

Rynek Trybunalski w Piotrkowie.

Do balustrady na drugim piętrze przytwierdzono reklamę firmy Fiort Clinic –   spółki z o.o. wpisanej do KRS pod nr 0000233239, prowadzącej działalność medyczną w obszarze m. in. szeroko rozumianej rehabilitacji; jej jedynym udziałowcem jest Mariusz Bogdan Pingot.

Kliknij, aby powiększyć.

Organizatorką sobotniego zgromadzenia, a także rozmaitych protestów i pikiet, w których biorą udział komuniści, postkomuniści, byli funkcjonariusze PRL-owskiego MSW, a także wysłannicy lewicowych portali, była Małgorzata Pingot (przedstawiająca się, jako Małgosia) wywodząca się ze środowiska PO i KOD; jak możemy przeczytać na jej facebookowym profilu, w Fiort Clinic sprawuje funkcję „directeur’a”.

Czytelnicy „Gazety Trybunalskiej” są ludźmi inteligentnymi, więc za komentarz niech posłuży klasyczna już kwestia wypowiedziana przez Janusza Rewińskiego w filmie „Kiler”: – Memory five. Siara. I wszystko jasne.

→ (mb)

8.05.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o M. Pingot czytaj: > tutaj

 

 

80
7

16 myśli na temat “Ludzie listy piszą… przedsiębiorcza Pingotowa

 • 11/05/2018 o 01:27
  Permalink

  Czemu taki protest teraz, a nie np. 5 miesięcy temu ? Czyżby lokalni oportuniści zwietrzyli kolejną szansę pokazania się w mediach jako obrońcy poszkodowanych przez władze ? Czemu dopiero po tym jak sprawą zajęły się media ogólnopolskie ? Spróbuj jeden z drugim, bez oka kamer i błysku fleszy, z czystej chęci pomocy drugiej osobie, w dzień powszedni pikietować. Czy rześki Dawid potrafi sam wpaść na pomysł jak pomóc bliźniemu ? Czy tylko czeka o czym to w tefałenach trąbią ? Nie tak dawno popierał pomysł, aby uśmiercać niepełnosprawnych w łonie matki. Zdecyduj się Pan. Niejeden już w tak bezczelny sposób próbował karierę zbudować. Modlę się za Was.

  6

  4
  Odpowiedz
 • 10/05/2018 o 17:48
  Permalink

  Hahaha. Reklama wisi od 1.5 roku.Klinika jest bylego meza p. Małgorzaty Pingot. Tego nie sprawdziliscie!!!Dyrektorem w tej placowce jest przez przypadek! A rehabilitacja zajmuje sie kto inny. A jak nie pasuje klinika- chodzić gdzie indziej! Prosze dobrze patrzec w KRS i czytać z uwagą! Pozdrawiam.

  3

  10
  Odpowiedz
  • 10/05/2018 o 18:51
   Permalink

   Słyszeliśmy o przypadkowych zajściach w ciążę, ale żeby ktoś został dyrektorem przez przypadek – to pierwszy raz. Przez przypadek pewnie Pingot uczestniczy w protestach i wiecach.

   Co do KRS, proszę przeczytać artykuł jeszcze ze cztery razy, może się Pani dopatrzy tego, co jest tam napisane.

   (red.)

   13

   5
   Odpowiedz
 • 09/05/2018 o 09:08
  Permalink

  Reklama? A cóż to jest reklama? >”siamadziamdziaam” spowoduje u ciebie niezapomniane swędzenie penisa.”> Co kto lubi, prawda?

  4

  3
  Odpowiedz
 • 09/05/2018 o 08:06
  Permalink

  Panie Baryła, dlaczego w panu tyle nienawiści do drugiego człowieka? Kim trzeba być, żeby tak się zachowywać?

  18

  23
  Odpowiedz
  • 09/05/2018 o 11:24
   Permalink

   Przeczytalam ten artykul trzy razy i niestety nie moge zgodzic sie , że jest tam wyraz nienawiści do drugiego człowieka. Co najwyżej możemy zauważyć szczerą (choc może bolącą )prawdę , że ludzie wykorzystują każdą okazję do swoich interesow .

   21

   12
   Odpowiedz
 • 09/05/2018 o 07:55
  Permalink

  Czy Pani Pingot będąc tak czułą na krzywdę osób niepełnosprawnych i ich opiekunów za spraw swej wrażliwości dała możliwość wykonania DARMOWYCH zabiegów rehabilitacyjnych osobom które tak dzielnie wspiera? Ile takich DARMOWYCH ZABIEGÓW na rzecz tychże osób w jej klinice wykonano?
  Bo nie wierzę, aby tak wrażliwa na ludzką krzywdę osoba, która mając możliwość pomocy osobom niepełnosprawnym, nie pomogła im BEZPŁATNIE?

  20

  9
  Odpowiedz
 • 08/05/2018 o 21:29
  Permalink

  Otyła Goha ma swoje spojrzenie na świat.
  Jem, więc jestem.

  19

  13
  Odpowiedz
  • 08/05/2018 o 21:42
   Permalink

   Oczywiscie, że bylo kilka dużych stojacych.

   16

   4
   Odpowiedz
 • 08/05/2018 o 20:29
  Permalink

  Niestety klinika tej Pani otrzymała teraz w Pana Gazecie darmową reklamę.

  3

  17
  Odpowiedz
  • 08/05/2018 o 22:27
   Permalink

   Może i tak, ciekawe tylko, kto skorzysta z tej „kliniki” ;-)..

   16

   4
   Odpowiedz
    • 12/05/2018 o 18:14
     Permalink

     Obojętnie ile komentarzy napiszesz i pod iloma nickami, nie zmieni to faktu, że twoje wpisy nie będą przepuszczane przez naszą bramkę antyspamową. Wypisywać bzdury i kłamstwa możesz na innych portalach piotrkowskich. (red.)

     4

     2
     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.