Bronisław Komorowski: Nasi przyjaciele Moskale

8 lat temu, 8 maja 2010 r. Bronisław Komorowski marszałek Sejmu RP, pełniący obowiązki prezydenta, nagrodził w Moskwie Rosjan, którzy brali udział w akcji ratowniczej po katastrofie prezydenckiego TU-154 M w dniu 10 kwietnia 2010 r.

20 osób, wśród których znaleźli się lekarze, specjaliści medycyny sądowej, wojskowi i in. zostało wyróżnionych przez Komorowskiego za „pomoc udzieloną Polsce i Polakom w obliczu dramatycznej katastrofy pod Smoleńskiem”.

Oprócz tego p/o prezydenta wręczył, przyznane przez Lecha Kaczyńskiego, Krzyże Oficerskie, Komandorskie i Kawalerskie osobom „zasłużonym w ujawnianiu prawdy o zbrodni katyńskiej”.

 

Historia szybko zweryfikowała jak wyglądała pomoc „rosyjskich specjalistów” i jaki był jej główny cel.

→ (kk)

27.05.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• źródło: wp.pl

 

 

45
1

4 myśli na temat “Bronisław Komorowski: Nasi przyjaciele Moskale

 • 28/05/2018 o 17:21
  Permalink

  Też bym chciał dostać jakiś medal, ale się na to niestety nie zanosi :-((

  4

  0
  Odpowiedz
 • 28/05/2018 o 16:42
  Permalink

  Komorowski to agent Mosadu i zdrajca Polski, co widac na kazdym kroku. Ten człowiek okrył nas i nasz kraj hańbą! Do zdrajcow dołączył tez nasz obecny prezydent Duda. Wszystko co ten robi działa na niekorzysc Polski. To zydowski pachołek! Czy jest jakas mozliwosc aby skrocic jego kadencję prezydenta? Jezeli posiedzi na tym samym stołku do konca to z Polską i Polakami koniec!!! On juz dzisiaj będąc na spotkaniu z Polonią w Chicago nazwal nasz kraj Polskę – Polin !

  2

  3
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.