Chojniak zadłuża miasto 2018 vol. 1

Sezon pożyczkowy rozpoczęty. Chojnie opłacany aparat propagandowy wspierający urzędników kolejny raz zapomniał poinformować mieszkańców Piotrkowa o zaciągnięciu pożyczki w WFOŚIGW w Łodzi.

Z finansami gminy musi być bardzo źle, skoro miasta nie stać na 339 tys. złotych, a jeszcze niedawno wydano lekką ręką 422 250 zł na nikomu niepotrzebną prezentację video z okazji 800-lecia Piotrkowa (> link).

Jak tak dalej pójdzie, to pewnie doczekamy, gdy mgr inż. Krzysztof Chojniak z zawodu nauczyciel będzie podpisywał zarządzenia o zaciągnięciu pożyczek na zakup papieru ksero, długopisów, spinaczy i kostek toaletowych.

→ (mb)

26.04.2018

• foto i repr.: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: „Chojniak zadłuża miasto 2017”

• czytaj także: „Chojniak zadłuża miasto 2016”

#chojniaknabruk

 

 

19
3

9 thoughts on “Chojniak zadłuża miasto 2018 vol. 1

  • 02/05/2018 at 23:35
    Permalink

    Krzyś szaleje, nie za swoje, a za nasze. Stop mafii

    6

    0
    Reply
  • 28/04/2018 at 15:21
    Permalink

    Chojniak zadluza miasto a dojna zmiana(pis) caly kraj

    11

    6
    Reply
  • 27/04/2018 at 00:17
    Permalink

    szkoda,że tu zdjęć nie można dodawać

    6

    1
    Reply
  • 26/04/2018 at 20:52
    Permalink

    A mnie to goowno obchodzi. Niech wybierają kogo chcą, a ja na żadne wybory już nie pójdę. Mam do tego prawo i nie muszę się przed nikim tłumaczyć. Moje zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż ciągłe wysłuchiwanie kłótni podczas obrad rady miasta i odbieranie głosu oraz wyłączanie mikrofonu radnym opozycji jak miało to miejsce podczas ostatniej sesji ze strony prowadzących obrady panów MB i RCz. Jak widać obecny prezydent postawił sobie za punkt honoru zadłużanie miasta i z nikim się nie liczy. Tylko kto te kredyty i pożyczki będzie spłacał jeżeli Chojniak nie wygra w jesiennych wyborach?

    13

    3
    Reply
    • 27/04/2018 at 12:01
      Permalink

      Długi samorządowe zawsze spłacają mieszkańcy.
      Ci co nie chodzą na wybory i ich to goowno obchodzi, też muszą się dorzucić.
      Jedyny sposób by tego uniknąć, to wyprowadzić się i sprzedać nieruchomości.
      Jak nie chwaląc się, jam to uczynił.

      12

      1
      Reply
  • 26/04/2018 at 19:55
    Permalink

    Banda nierobow ktora potrafi tylko przejadac pieniadze. Miasto zdycha na naszych oczach, radni zamiast walczyc o nie zajeci sa swoimi doopnymi interesami. Szambo

    25

    3
    Reply
  • 26/04/2018 at 19:16
    Permalink

    Sama pożyczka, to jeszcze nie problem. istotne jest czy miasto ma możliwość
    obsługi długów. Jak sobie przypominam, to Piotrków w rankingu zadłużonych miast
    nie wypada najgorzej i mógłby zainwestować w jakiś biznes poza granitowymi krawężnikami.
    Nie wiem jak tam z dochodami, ale jeśli dochody nie wzrosną to długi mają to do siebie,
    że nagle stają się niezrozumiale ciężkie. Zwłaszcza jeśli ich przeznaczenie jest wyłącznie
    ozdobne lub konsumpcyjne. Przebudowa skrzyżowania nie zwiększy dochodów,
    choć może podnieść wartość nieruchomości.
    Ale czy prezydent przed wyborami zdecyduje się na ściągnięcie tej opłaty? Żartowałem.

    19

    3
    Reply
  • 26/04/2018 at 19:09
    Permalink

    Tego człowieka trzeba jak najszybciej odsunąć od rządzenia miastem!!!

    28

    4
    Reply