Sędzia do aplikantki: Ty kurwo uliczna! Polsat News realizuje program

Nasze niedawne publikacje dotyczące sędziego Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim odbiły się szerokim echem w kraju. Zainteresowały m. in. telewizję Polsat, której ekipa pojawiła się dziś w redakcji „Gazety Trybunalskiej”.

W pierwszym tekście pt. „Sędzia do aplikantki: Ty kurwo uliczna! Wyrok Sądu Dyscyplinarnego w Łodzi” udostępniliśmy wyrok w sprawie wielokrotnego znieważenia przez sędziego m. in. członków palestry i wymiaru sprawiedliwości oraz popełnienia przewinień służbowych.

Kliknij, aby powiększyć.

Drugi artykuł zatytułowany „Sędzia do aplikantki: Ty kurwo uliczna! Komentarze internautów” zawierał wpisy, jakie pojawiły się w jednej z prawniczych grup dyskusyjnych.

Reporterce stacji Sylwii Madejskiej udało się przeprowadzić dwie rozmowy z sędzią. Na pierwsze pytanie: – Czy prawdą jest, że nazwał pan aplikantkę „kurwą uliczną” rozmówca kategorycznie zaprzeczył.

W dalszej części rozmowy stwierdził, że czuje się niewinny i dlatego złożył apelację do Sądu Najwyższego. Z oczywistych powodów nie będziemy zdradzać treści materiału zrealizowanego w Piotrkowie i w Łodzi, gdzie przed kamerą wystąpił rzecznik Sądu Apelacyjnego sędzia Piotr Feliniak.

Reportaż pojawi się jutro (piątek) 16.03.2018 r. o godz. 20:00 w programie Grzegorza Jankowskiego „Dobry wieczór Polsko” w kanale Polsat News. Do studia zaproszony został wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, obecni będą także przedstawiciele partii politycznych.

→ (mb)

15.03.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Nepotyzm w piotrkowskich sądach i co dalej?”

 

 

202
3

7 myśli na temat “Sędzia do aplikantki: Ty kurwo uliczna! Polsat News realizuje program

 • 17/03/2018 o 14:04
  Permalink

  Skoro tak źle się dzieje w „państwie duńskim” – sądach piotrkowskich, to może dobrym rozwiązaniem byłoby stworzyć lokalny/obywatelski projekt (a za naszym przykładem pójdą pozostałe regiony Polski) – stronę internetową (może jako podstronę GAZETY TRYBUNALSKIEJ, która jako JEDYNA w piotrkowskiem jest MEDIUM prawdziwie NIEZALEŻNYM, RZETELNYM i ODWAŻNYM), na której można by było publikować protokoły elektroniczne z co piniektórych NIEGODZIWYCH zachowań sędziów podzas rozpraw sądowych, NIESPRAWIEDLIWE WYROKI (z krótkim wstępnym opisem materii sprawy, którą sąd rozstrzygał) i w tych pikantnych przypadkach podawać do PRAWDZIWEJ INFORMACJI PUBLICZNEJ (analogicznie jak to jest z informacjami publikowanymi w Biuletynachch Informacji Publicznej), internetowo – bo ta formuła ma w dzisiejszych czasach POTĘŻNĄ MOC (bo żeby doczekać się podjęcia takich spraw w jakimś telewizyjnym programie to też nie jest łatwo – z różnych względów). No i wówczas SUWEREN-NARÓD będzie miał zdecydowanie lepszy ogląd i NADZÓR nad poczynaniami tej TRZECIEJ WŁADZY (SĄDOWNICZEJ) – „wyjątkowej kasty społecznej”. Albowiem tak, jak jest jeszcze obecnie w sądownictwie, to jest jak układ feudalny: sędzia – WSZECHMOŻNY PAN (robi czasami, co chce a nie co POWINIEN) zaś podsądny – CHŁOP PAŃSZCZYŹNIANY, który czasami NIESPRAWIEDLIWYMI WYROKAMI dostaje „jak w mordę” i musi sobie później radzić na własny koszt z KRZYWDĄ, której doznał. Tak więc polecam serdecznie ten pomysł REDAKTOROWI BARYLE. Miło by mi też było, gdyby SZANOWNY REDAKTOR MARIUSZ – po przemyśleniu zagadnienia, odniósł się do tego projektu. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego/dobrego weekend’u.

  33

  1
  Odpowiedz
 • 16/03/2018 o 22:35
  Permalink

  Obejrzałam program. Cieniutki. Bardzo. Współczuję padsadnym.

  2

  1
  Odpowiedz
 • 16/03/2018 o 11:01
  Permalink

  Sąd Najwyższy rozpatrując odwołanie tego „patologicznego sędziego” zapewne uniewinni go dyscyplinarnie a w uzasadnieniu poda, że: „co prawda są dowody na tego typu wulgarne wypowiedzi sędziego ale jadnakowoż wszystko wskazuje też na to, że sędzia w tym dniu był „kurewsko” roztargniony, bo się nie wyspał albowiem całą poprzedzającą noc pisał uzasadnienia wyroków w innych sprawach…”, albo takie tam pierdoły/banialuki/farmazony posunie ten SN i już. Będzie wówczas po sprawie, zgaśnie światło a widzowie teatru pójdą do swych domów i życie toczyć się będzie dalej. No bo kto jeszcze dzisiaj pamięta sprawę sędziego, co to w bezczelny sposób „podpieprzył” starszej kobiecie na stacji paliw 50 zł? TO JEST JESZCZE CHORY KRAJ, ALBOWIEM NIE MA W NIM PRAWDZIWEJ SPRAWIEDLIWOŚCI. Dobrego/miłego dnia wszystkim życzę!

  39

  3
  Odpowiedz
 • 16/03/2018 o 01:43
  Permalink

  Następny kandydat do kolejnego reportażu w tej samej tematyce, to z pewnością sędzia Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim – Mariusz Wieczorek. Ten koleś, to też potrafi nawywijać, że aż mi go żal! Najwyraźniej miał nieszczęśliwe dzieciństwo albo aktualnie jest nieszczęśliwy w dorosłym życiu i odreagowuje sobie w sposób nieuprawniony i bezpodstawny na podsądnych.

  37

  2
  Odpowiedz
 • 15/03/2018 o 22:50
  Permalink

  W końcu ktoś się tym zainteresował na skalę kraju. Jest wiele tematów do poruszenia w piotrkowskich sądach. Oj wiele. A władza nic z tym nie robi.

  18

  4
  Odpowiedz
  • 16/03/2018 o 07:49
   Permalink

   Oj zgadza sie! A najgorsze to przymykanie oczu na przestepstwa popelniane wobec maluczkich i chronienie silniejszych, zamozniejszych itd. przydalaby sie kontrola z ministerstwa i niezaleznej prokuratury. I konsekwencje finansowe jako odszkodowania dla pokrzywdzonych w przypadku tych, ktorzy interpretowali prawo w sobie tylko znany sposob.

   13

   2
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.