Pijani myśliwi i trzy sztuki broni palnej

Policjanci z komisariatu w Gorzkowicach (powiat piotrkowski) podczas kontroli drogowej ujawnili trzech nietrzeźwych myśliwych przewożących broń myśliwską. Wszyscy poniosą teraz konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania.

22 marca 2018 roku około godziny 22:00 gorzkowiccy policjanci na drodze w okolicy miejscowości Łochyńsko, zatrzymali do kontroli samochód osobowy suzuki. Funkcjonariusze wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że  54-letni łodzianin ma blisko promil alkoholu w organizmie.

W pojeździe było jeszcze dwóch pasażerów: 73-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego i 53-letni mieszkaniec Uniejowa. Pasażerowie znajdowali się również pod wpływem alkoholu, również mając około promila tej substancji we krwi. Okazało się, że mężczyźni, to myśliwi kół łowieckich zaproszeni na polowanie.

Policjanci znaleźli w bagażniku trzy sztuki broni myśliwskiej, na którą mężczyźni mieli pozwolenie. Zgodnie z procedurami broń została zabezpieczona i przekazana do depozytu komendy w Piotrkowie Trybunalskim.

Myśliwi muszą liczyć się teraz z konsekwencjami. 54-letniemu kierującemu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

→ KMP Piotrków

23.03.2018

• collage: barma / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

169
0

3 myśli na temat “Pijani myśliwi i trzy sztuki broni palnej

 • 23/03/2018 o 22:48
  Permalink

  No i dobrze, że zabrali mu prawko. Czym jest 3 pijanych myśliwych w porównaniu do 109.000 pijanych kierowców złapanych tylko w 2017 roku przez Policję ???

  1

  0
  Odpowiedz
 • 23/03/2018 o 22:47
  Permalink

  Dlaczego zamieszczono wpis z wulgaryzmem?

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.