Bartłomiej Kurowski na żywo u św. Jacka i Doroty

W sobotni wieczór, 3 marca 2018 r., Bartłomiej Kurowski wystąpił z godzinnym recitalem w sali katechetycznej parafii pw. św. Jacka i Doroty w Piotrkowie.

Koncert odbył się w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowanych przez ugrupowania prawicowe: klub „Gazety Polskiej”, Pobudkę Klucz Piotrków, Stowarzyszenie „Nasza Niepodległa”, Endecję, Biuro Poselskie Grzegorza Wojciechowskiego i in.

Kurowski w swoim repertuarze ma pieśni wielkich polskich bardów, które niezależnie od czasów, w jakich są wykonywane, brzmiąm mocno i prawdziwie. Kompozycje świetnie pasują do barwy głosu wokalisty i jego emploi.

Możliwości tego utalentowanego chłopaka docenił mistrz polskiego kabaretu Jan Pietrzak, zapraszając go do swojej trupy. W Piotrkowie, w tym składzie, mogliśmy wykonawcę obejrzeć i wysłuchać 3 września zeszłego roku (> link).

A teraz Herbert. Nieśmiertelny poeta z muzyką Gintrowskiego w interpretacji Bartłomieja Kurowskiego.

 

→ (mb)

5.03.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• zobacz także: > „Piotrków. 1 marca 2018 r. Prawica pamiętała o Żołnierzach Wyklętych”

• zobacz także: > „IV Piotrkowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych (video)”

 

 

2
1

2 myśli na temat “Bartłomiej Kurowski na żywo u św. Jacka i Doroty

 • 06/03/2018 o 18:09
  Permalink

  To kolejny dow ód na to, aby natychmiast zlikwidować przepisy penalizujące za tzw antysemityzm, bo są nadużywane przez Żydów do walki przeciw mówieniu i ujawnianiu prawdy o nich samych a także przeciw obalaniu ich łgarstw i natychmiast wprowadzić surowe kary więzienia za antypolonizm i antykatolicyzm.

  2

  0
  Odpowiedz
 • 05/03/2018 o 07:35
  Permalink

  Piękny głos, piękna interpretacja, i co najważniejsze muzyka płynąca z serca!

  Kto jeszcze nie miał okazji Pana Bartka posłuchać na żywo, nic straconego. Już w najbliższą niedzielę 11.03.2018 r. o godz. 19:00 Bartłomiej Kurowski, Leszek Czajkowski i Paweł Piekarczyk wystąpią w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

  5

  1
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.