Czym jest patriotyzm? Wyjaśnia Cichociemny – kpt. Aleksander Tarnawski ps. „Upłaz”

Patriotyzm to dla mnie ciężka codzienna praca, a przez to zwiększanie majątku narodowego – mówi jeden z Cichociemnych – kpt. Aleksander Tarnawski ps. „Upłaz”, po wojnie – ceniony inżynier chemik.

Dla wielu Polaków patriotyzm, to przede wszystkim obnoszenie się z symbolami, branie udziału w rozmaitych uroczystościach, prowadzenie ostrych dyskusji w internecie… A jak definiuje to pojęcie żołnierz Armii Krajowej kpt. Tarnawski?

 

PAP / (kk)

2.02.2018

• foto: PAP / screen GT

 

 

1
2

2 thoughts on “Czym jest patriotyzm? Wyjaśnia Cichociemny – kpt. Aleksander Tarnawski ps. „Upłaz”

 • 05/02/2018 at 11:27
  Permalink

  Bardzo ciekawy i bardzo dużo wyjaśniający wywiad o najnowszej historii i polityce z sieci; ta cała sieć internetowa jest jednak ździebko ostoją wolności słowa, mimo czynienia prób parunastu państw i nie do końca określonych środowisk, do ograniczenia wolności w „siećinternet” – https://www.youtube.com/watch?v=1uFYVZK4yYM
  Życzę dobrego tygodnia i wszelkiej pomyślności!

  1

  0
  Reply
 • 02/02/2018 at 18:47
  Permalink

  Czy mamy przeprowadzić rewizjonizm i napisać po nowemu historię II Wojny Światowej, dla zaspokojenia ambicji i szowinizmu, nacjonalizmu i politycznych interesów innych narodów i państw, innych krajów i ludów ???? – ???? http://prawy.pl/64998-najprawdziwsza-historia-ii-wojny-swiatowej/
  A WŁASNE INTERESY, AMBICJE, GODNOŚĆ I HONOR ORAZ PRAWDĘ I MORALNOŚĆ JAKO TAKIE ZAKOPAĆ I O NICH ZAPOMNIEĆ????
  Tak w ogóle to chcą nas Państwo Izrael oraz ponadpaństwowe i ponadnarodowe organizacje żydowskie obrabować z 65 miliardów dolców za rzekome straty spowodowane na Żydach, przez Polskę – Państwo i Naród, dlatego jest afera.

  3

  0
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.