Piotrków – wypadek – ford i…. słup

Do dwóch kolizji doszło dziś wieczorem w Piotrkowie. W pierwszym zdarzeniu, przy zbiegu Armii Krajowej i Żelaznej brały udział dwa samochody osobowe, w kolejnym: ford focus i… słup sygnalizacji świetlnej.

Oglądając zdjęcia można pomyśleć, że kierowca auta wpadł w poślizg, albo jak mówią policjanci „nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze”…  Jednak świadek wypadku stwierdził, że dwie kobiety poruszały się ul. Słowackiego od strony zachodniej; na skrzyżowaniu, z ulicy podporządkowanej (Zamenhofa), nie ustępując pierwszeństwa przejazdu, wyjechał inny samochód; prowadząca forda, aby uniknąć zderzenia, odbiła w prawo i przodem focusa uderzyła w słup, kończąc w ten sposób jazdę. Obie panie nie odniosły obrażeń, kierująca była trzeźwa.

Jutro rano postaramy się potwierdzić uzyskane informacje u rzecznika KMP w Piotrkowie.

→ (mb)

31.01.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o zdarzeniach drogowych czytaj: > tutaj

 

 

0
0

4 myśli na temat “Piotrków – wypadek – ford i…. słup

 • 01/02/2018 o 22:32
  Permalink

  Dobra rekacja kierowcy z Forda.. Uniknela tragedi.. Auto ucierpiało ale to nic. Rzecz nabyta. Życie i zdrowie cenniejsze. Dobrze ze nie jechała z dziećmi. Co za kretynka mloda zajezdza drogę? Jedziesz spokojnie a tu ktos Ci zajzdza..szkoda slow!

  1

  0
  Odpowiedz
 • 01/02/2018 o 07:23
  Permalink

  To skrzyżowanie (Zamenhofa i Słowackiego) to ma jakieś dziwne słupy sygnalizacji, chyba mają jakąś moc przyciągania, co jakiś czas jeden z nich przyciąga jakiś pojazd.
  Aha sygnalizacja, wybudowana za grube pieniądze, która nie działa (i to dobrze), ktoś powinien beknąć za wywalenie kasy na coś co nie jest tam potrzebne.

  4

  0
  Odpowiedz
  • 01/02/2018 o 15:10
   Permalink

   Oj tam, oj tam.
   „Można jeszcze lepiej, ko kocham Piotrków!”

   Podczas budowy Focus Malla popełniono szereg błędów w temacie dróg: zbyt wąska ul. Modrzewskiego przy skrzyżowaniu z ul. Kostromską – tam powinny być 2 pasy ruchu: jeden w prawo i prosto, a drugi w lewo, brak prawoskrętu z ul. Kostromskiej w ul. Modrzewskiego od strony północnej, ale największy krertynizm to niedobudowanie brakujących 30 czy 40 metrów zachodniej jezdni ul. Zamenhofa przy skrzyżowaniu z ul. Modrzewskiego podczas remontu tej pierwszej ulicy. Do tej pory nie wiem, co przyświecało projektantowi tego dziwoląga, bo na pewno nie bezpieczeństwo.

   1

   0
   Odpowiedz
 • 01/02/2018 o 00:51
  Permalink

  Całe szczęście że nikomu nic się nie stało.

  5

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.