Piotrków Trybunalski. Atak nożownika (zdjęcia i video)

25 stycznia 2018 r. W jednym z mieszkań przy ulicy Sulejowskiej 47 miał miejsce atak nożownika.

Podczas wieczornej libacji alkoholowej, w której uczestniczyło trzech mężczyzn i kobieta, doszło do nieporozumienia między biesiadnikami. Atmosfera stawała się coraz gęstsza, w pewnym momencie jedna z osób (w chwili pisania tego tekstu jej personalia nie były znane) ugodziła nożem w górną część tułowia 36-letniego mężczyznę.

 

Ratownicy z pogotowia ratunkowego, które zjawiło się wkrótce po zdarzeniu, natychmiast przystąpili do tamowania krwotoku. Mężczyzna cały czas był świadomy, a nawet próbował podnieść się z noszy. Po zabezpieczeniu poszkodowanego karetka odjechała w kierunku szpitala.

Dwoje imprezowiczów: kobietę i mężczyznę policja zatrzymała do wyjaśnienia. Ewentualne zarzuty, prawdopodobnie, zostaną postawione jutro. Trudno też spekulować, jaka będzie kwalifikacja czynu. Wybór jest spory, a kary oznaczają nawet 8 lat pozbawienia wolności.

→ (mb)

26.01.2018

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

#ptcsm

Wszelkie materiały dostępne na stronach „Gazety Trybunalskiej” są chronione prawem autorskim; kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

 

 

24
2

Jedna myśl na temat “Piotrków Trybunalski. Atak nożownika (zdjęcia i video)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.