Dziwne zdarzenie z udziałem nieoznakowanego radiowozu

Wczorajsze, wieczorne, nagłe i silne opady śniegu w Piotrkowie i powiecie spowodowały znaczne utrudnienia w ruchu, szczególnie za miastem, gdzie piaskarki dotarły stosunkowo późno.

Około 20 km na południe od Piotrkowa, pomiędzy miejscowościami Mierzyn i Stara Wieś, wg oświadczenia rzeczniczki Komendy Miejskiej Policji, po godzinie 19. na łuku drogi otarły się o siebie dwa auta. Jednym z nich był „cywilny” radiowóz marki fiat.

Dyżurny wysłał na miejsce patrol. Oba wozy stały na zasypanej śniegiem polnej drodze. Ich światła rozmywały się w spadającym śniegu. Obok dreptał mężczyzna w czarnej czapce i palił papierosa. Na przedniej części samochodu nie było widać żadnych uszkodzeń. Ponoć, jedynie lakier na bocznym lusterku został sfatygowany.

W środku oznakowanego pojazdu, za zaparowanymi szybami siedziało dwóch młodych funkcjonariuszy, zapisywali coś w notesach.

Rzeczniczka dodała, że policjant z fiata był trzeźwy i że trwa ustalanie nazwiska drugiego kierowcy biorącego udział w zdarzeniu, „który prawdopodobnie nie wiedział, że coś się stało”.

Śnieg nie przestawał sypać.

→ (mb)

18.01.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o wypadkach drogowych: > tutaj

 

 

3
6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.