Dni Otwarte w „Piątce”

kliknij, aby powiększyć.
Ostatniego dnia przed feriami, 26 stycznia 2018 roku, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowali Dni Otwarte dla przyszłych uczniów.

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie koła teatralnego „Maska”, w którym aktywnie brały udział. Doskonale bawiły się podczas prób pokonania toru przeszkód przygotowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego. Czas spędzony w naszej szkole wypełniły zabawami plastycznymi, oglądaniem prezentacji multimedialnej oraz spacerem mającym na celu zapoznanie z całą placówką.

kliknij, aby powiększyć.

W godzinach popołudniowych zaproszeni byli również rodzice. Mamy nadzieję, że niektórzy z naszych gości staną się od września uczniami naszej szkoły. Rekrutacja rusza już 4 kwietnia 2018roku.

→ (ac)

29.01.2018

• foto: Agnieszka Chwastowska

 

 

0
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.