Mariusz Max Kolonko o politykach i sędziach

„Nie podoba mi się to, co widzę, bo dokonywany zostaje na naszych oczach historyczny ostracyzm Polski na arenie międzynarodowej. I zawdzięczamy to wszystko politykom. Nie politykom PiS-u, nie politykom PO, nie politykom unijnym, ale wszystkich ich razem. Na tym to polega” – powiedział dziennikarz Mariusz Max Kolonko w swoim kolejnym komentarzu.

Trudno się z nim nie zgodzić, kiedy mówi: „My nie mamy żadnego wpływu na to co wy robicie panowie, to wy się kłócicie o tę władzę sądowniczą, wy – politycy PO i PiS-u, walczycie o to non stop, to samo było za PO, była walka o Trybunał Konstytucyjny”.

Kolonko demaskuje hipokryzję Platformy Obywatelskiej i unijnych urzędników, którym nie przeszkadzało, że TK był opanowany przez sędziów z nadania ówczesnej władzy. Nie zmienia to jednak faktu, że odnosi się krytycznie wobec polityków wszystkich opcji. Widzi jednak rozwiązanie…

 

→ (kk)

28.12.2017

• foto: youtube.com / screen GT

• więcej o M. Kolonko: > tutaj

 

 

1
0

One thought on “Mariusz Max Kolonko o politykach i sędziach

 • 05/01/2018 at 12:41
  Permalink

  warto WIEDZIEĆ więcej o tym co się dzieje i działo w Polsce w historii najnowszej na przestrzeni lekko licząc ostatnich 35 lat i jakie wynikają z tego konsekwencje na dziś oraz najbliższą przyszłość – http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4113 Nie bardzo wygląda to dobrze dla nas i jako NARÓD POLSKI i jako POLSKIE PAŃSTWO.

  2

  0
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.