Husaria polska 19-12-2017. Nadmierna prędkość

Piotrków Trybunalski, ul. Piłsudskiego. Trzypasmowy fragment ulicy, która w połowie ulega przewężeniu, ze względu na istniejący wiadukt, tuż za nim znajduje się przejście dla pieszych.

W tym miejscu kierowcy chętnie rozwijają prędkość znacznie przekraczającą dopuszczalne 50 km/h. Dotyczy to obu kierunków ruchu. Przed przejściem dla pieszych często dochodzi do stłuczek, zdarzają się potrącenia pieszych (> link). Na filmie widać, jak jadący prawidłowo pojazd mijają inne auta.

 

Kiedy straż miejska posiadała jeszcze uprawnienia do kontrolowania prędkości, regularnie przed wiaduktem ustawiano fotoradar. To studziło zapędy kierujących. Obecnie na tym szybkim odcinku prędzej zobaczyć można aligatora, niż patrol drogówki z miejskiej komendy. Odnosi się to zresztą do całego 4,5-kilometrowego ciągu od granic miasta do ronda Sulejowskiego.

→ (mb)

19.12.2017

• foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• „Husaria polska” więcej filmów: > tutaj

 

 

2
0

3 myśli na temat “Husaria polska 19-12-2017. Nadmierna prędkość

 • 20/12/2017 o 13:36
  Permalink

  Widac kolega, ktoremu sie to nie podoba, sam jezdzi ludziom po butach, bo wolno, bo smiesznie, a w razie czego sa znajomosci. Drogowych bandytow trzeba karac i pietnowac. Tyle w temacie. I prosze sobie darowac ewentualne glupie i nie na temat komentarze.

  3

  0
  Odpowiedz
 • 19/12/2017 o 14:41
  Permalink

  Czemu nie piszecie o tym, jak Ukraińcy okradli szefa podczas libacji na 45 tyś. ? Wszak uwielbiacie się nurzać w ludzkiej małości. Kochacie wytykać palcem grzeszki innych. Cieszą Was porażki i zaniechania mieszkańców Piotrkowa i okolic. Ale spokojnie – każdemu to, co daje innym 😉

  1

  6
  Odpowiedz
  • 19/12/2017 o 15:07
   Permalink

   Szanowny Panie, proszę się zdecydować. Piszemy źle, nie piszemy jeszcze gorzej. Z Pana komentarza wynika raczej, że to Pan „uwielbia się nurzać w ludzkiej małości”, skoro domaga się informacji o kradzieży. Pozdrawiamy. (red.)

   6

   2
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.