Coś na kształt choinki stanęło w Trybunalskim Rynku

Garstka osób uczestniczyła w zapaleniu lampek na sztucznej „choince” w Rynku Trybunalskim, którą piotrkowski magistrat nabył w zeszłym roku za 52,6 tys. zł plus montaż / demontaż 8,6 tys. zł.

Wśród gawiedzi, jak zawsze, dostrzegliśmy kilku fotoreporterów i operatorów, którzy to doniosłe wydarzenie utrwalili na kartach pamięci. My ograniczyliśmy się do podglądu z kamery Toya TV, bo padał deszcz, a moknąć nie lubimy.

Jesteśmy przekonani, że urzędnicza propaganda zaprezentuje zdjęcia przedstawiające ciasne kadry, aby stworzyć wrażenie, że zielony stożek przyszły obejrzeć tłumy. A tak w istocie nie było.

→ (mb)

6.12.2017

• foto: ToyaGO / screen GT

• w 2016 r. pisaliśmy o tym nabytku: > tutaj

 

 

7
4

2 thoughts on “Coś na kształt choinki stanęło w Trybunalskim Rynku

 • 07/12/2017 at 23:23
  Permalink

  Mnie, szczerze mówiąc, taka frekwencja nie dziwi i można się było tego spodziewać… to nie NY, a tym bardziej Times Square!!! 😛

  3

  0
  Reply
 • 06/12/2017 at 20:12
  Permalink

  Panie Redaktorze, toż to dekoracja dostojnego miejsca grodu piotrkowskiego na miarę okrągłego jubileuszu 800-lecia istnienia MIASTA. Tylko na to stać aktualne władze Piotrkowa!!! No i jaki za…isty SYLWESTER szykuje się nam na koniec piotrkowskiego roku jubileuszowego!!! A to wszystko zawdzięczamy panu Chojniakowi i jego rycerzom. To wszystko, na co go stać!!! W przyszłym roku należy przepędzić tych „karłowatych włodarzy”, co to Piotrków ciągną na margines LIGI MIAST, W KTÓRYCH TĘTNI ŻYCIEM I DOBROBYTEM!!!

  10

  5
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.