Chojniak wiąże pętlę na szyi Piotrkowa, a Błaszczyński podstawia stołek

„Gazeta Trybunalska” jako pierwsza publikuje skrócony projekt uchwały budżetowej na 2018 r.

To, co widzimy w dokumencie można określić trzema słowami: wstrząs, zaskoczenie niedowierzanie. Nigdy nie ufaliśmy ekipie mgr inż. Krzysztofa Chojniaka z zawodu nauczyciela i dawaliśmy temu wyraz w dziesiątkach, czy nawet setkach artykułów, ale to co zobaczyliśmy dziś przeszło nasze najśmielsze, negatywne oczekiwania wobec tych osobników.

Planowany deficyt ma wynieść w 2018 r. blisko 59 mln złotych i ma zostać pokryty kredytami w kwocie zbliżonej do 73 mln złotych. Znaczną część tej kwoty pochłoną prawdopodobnie wydatki związane z nikomu niepotrzebną „mediateką” oraz najnowszą fanaberią Chojniaka – halą sportową.

Co robi opozycja, aby powstrzymać lawirantów z „Razem dla Piotrkowa” i sprzedajnych komuchów? Nic! Ta zasiadająca w radzie składa jedynie wnioski o nadzwyczajne sesje, a pozostała broni sądów, demokracji i prawa do zabijania nienarodzonych dzieci.

Dlatego za zgon tego miasta w równym stopniu odpowiadać będą wszyscy członkowie Rady Miasta. Wszyscy bez wyjątku. Tyle, że koszty niegospodarności poniosą mieszkańcy.

→ (mb)

5.12.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj takżę: > „Referendum – odezwa do radnych PiS i „Razem dla Ziemi Piotrkowskiej”

 

 

10
4

5 thoughts on “Chojniak wiąże pętlę na szyi Piotrkowa, a Błaszczyński podstawia stołek

 • 17/12/2017 at 16:11
  Permalink

  Chojniak w cuglach wygra wybory z ” barankami”

  2

  1
  Reply
 • 06/12/2017 at 14:01
  Permalink

  święte słowa! Wszyscy bez wyjątku out!

  6

  1
  Reply
 • 05/12/2017 at 19:50
  Permalink

  Ta ekipa już o tym wie, a przynajmniej to przeczuwa. dlatego zachowuje się, jak zwierzę, które jest pewne nadchodzącego głodu: nachapać się na zapas, za wszelką cenę.

  11

  5
  Reply
 • 05/12/2017 at 17:11
  Permalink

  Aktualny skład Rady Miasta Piotrkowa – to jest TOTALNA KATASTROFA. „Razem dla Piotrkowa” i „sprzedajne komuchy” za swoją NIEGOSPODARNOŚĆ , NONSZALANCJĘ, AROGANCJĘ i BUTĘ (pokrytą maską miłej powierzchowności) a „opozycja” za swoją impotencję w pełnionej funkcji społecznej – te „kliki” powinny być „przegonione” przez społeczeństwo Piotrkowa w przyszłorocznych wyborach samorządowych. „CAŁA RADA IDZIE NA GRZYBY” – to propozycja hasła PRZEBUDZENIA na zbliżające się lokalne wybory!!!

  16

  6
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.