Walus: „Kto by pomyslal ze w Piotrkowie jest tyle Debili i Mocherow”

Spotkanie z ministrem obrony narodowej i parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości, jakie odbyło się 27 listopada 2017 r. w Piotrkowie Trybunalskim zostało odnotowane także przez polskojęzyczny portal „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl” – należący do niemieckiego koncernu Polska Press wydawcy m. in. „Dziennika Łódzkiego” i kilkudziesięciu innych tytułów.

Krótka notatka pt. „Minister Antoni Macierewicz w Piotrkowie zapowiedział powiększenie armii do 200 tysięcy żołnierzy” stała się pretekstem dla „czytelników” do wyrażenia opinii o ministrze Antonim Macierewiczu, pośle Ziemi Piotrkowskiej.

Jak widać administratorom strony tak ordynarne i nieprawdziwe komentarze nie przeszkadzają mimo, że pkt. 5.1 regulaminu witryny „Nasze miasto” zawiera zapis:

Operator lub osoba przez niego upoważniona będzie bez obowiązku przedstawienia uzasadnienia usuwał z Serwisu Materiały, Komentarze, Wypowiedzi, Teksty informacyjne lub wpisy na forum internetowym dostępnym w Serwisie sprzeczne z prawem, w tym naruszające prawa osób trzecich, lub Operatora (w tym w szczególności dobra osobiste, prawa autorskie, prawa pokrewne, prawa własności przemysłowej lub inne) lub sprzeczne z zasadami współżycia społecznego lub dobrymi obyczajami.

To nie jedyny wypadek, gdy kierownik oddziału M. Obszarny, ani któryś z jego czterech współpracowników, nie zareagowali na przejawy nienawiści nie tylko wobec posła RP i polityka PiS-u, ale także mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, których czytelnik niemieckiego portalu o pseudonimie „walus”, mający problemy z ortografią, nazwał „debilami i mocherami”.

→ (mb)

29.11.2017

• grafika: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Z ministrem Macierewiczem i posłami PiS o Polsce”

 

 

4
6

Jedna myśl na temat “Walus: „Kto by pomyslal ze w Piotrkowie jest tyle Debili i Mocherow”

 • 30/11/2017 o 11:25
  Permalink

  naszemiasto zabiło po przejęciu całkiem dobrze działające mojemiasto i jest teraz marną stroną
  na której informacje aktualizuje się raz w tygodniu, a dba jedynie o reklamy.
  To był zresztą jedyny cel, mieć witrynę w każdym mieście i zamieszczać banery.
  Komentarze oczywiście parszywe i powinny być usuwane. Ale kto by wtedy tam zajrzał?
  Osobną sprawą jest minister i jego praca. Jeśli wymaga się od kierowców badań lekarskich,
  to sądzę, że na stanowiska rządowe też powinny być.
  Inteligencja nie jest równoważna mądrości. Znałem niezwykle inteligentnych schizofreników.

  3

  4
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.