Zakłamanie poseł Radziszewskiej

Kilkanaście osób stawiło się w niedzielę wieczorem, 15 października 2017 r., przed budynkiem piotrkowskich sądów, aby zaprotestować…

Początkowo, jak zapowiadali organizatorzy i dwa lokalne portale internetowe, miano kontynuować obronę polskich sądów, a ponieważ w międzyczasie rozpoczął się strajk młodych lekarzy, zmieniono formułę manifestacji na wiec poparcia dla tej grupy zawodowej.

Niemiecka witryna „piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl” notatce z wydarzenia nadała tytuł „Piotrkowianie protestowali przed sądem”, co miało sugerować, że mieszkańcy miasta masowo wyszli na ulicę. Tymczasem w niewielkim gronie osób dostrzegliśmy te same zblazowane twarze należące do M. Pingot, B. Jurgi, E. Kotlińskiej, S. Konopackiej, J. Dziemdziory i in. Całością dyrygowała posłanka PO Elżbieta Radziszewska.

Zakłamanie Radziszewskiej osiąga nowe szczyty i wskazuje, iż w marszach i protestach, na których się pojawia, mile widziani są komuniści, byli milicjanci, esbecy, płatni kapusie i wichrzyciele, a to z kolei dowodzi, że Platformie bliżej jest do PZPR-owskich rozbitków, niż do rozsądnie myślących, nie ufajdanych komunizmem obywateli.

Nie pierwszy raz Radziszewska wskazuje, że cierpi na amnezję. Wynagrodzenie lekarzy zostało ustalone za rządów Platformy, co podkreślił w dzisiejszym oświadczeniu minister Radziwiłł mówiąc: „Jak wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, w latach 2013-2015 podjęto cały szereg złych decyzji, np. dotyczących kształcenia podyplomowego lekarzy. Ogromna część problemów, z którymi mamy do czynienia, to problemy, które w spadku pozostawiła nam poprzednia ekipa po latach bezczynności albo złych decyzji”.

Radziszewska, będąc z zawodu lekarzem internistą, jakoś nie wykazywała zainteresowania sytuacją rezydentów wtedy, kiedy miała realny wpływ na ich warunki płacy i pracy, robi to natomiast teraz, aby przekonać swoich wyborców, że identyfikuje się z medykami i dostrzega ich problemy. Jak długo można budować swój wizerunek na obłudzie?

Poparcie dla PO nieustannie spada i spadać będzie dalej, bo formacja ta nie ma nic do zaproponowania polskiemu społeczeństwu, a otaczanie się wszelkiej maści szumowinami wydaje się być gwoździem do trumny dla tego ugrupowania.

→ (mb)

16.10.2017

• foto: facebook.com, E. Radziszewska pierwsza z prawej

 

 

51
1

4 myśli na temat “Zakłamanie poseł Radziszewskiej

 • 16/10/2017 o 20:12
  Permalink

  Pani posel co pani zrobila dla naszego miasta i regionu? Tylko pieniażki posla sie bierze i nic nie robi. A kiedy ostatnio kiedy pani leczyła pacjenta? Wstyd i obiach isc tam gdzie jest pani ! Lansuje sie pani ma plecach pani Małgosi? Żenada

  15

  2
  Odpowiedz
 • 16/10/2017 o 15:07
  Permalink

  Mam nadzieję że już więcej mądrzy ludzie już nie wybiorą Pani Radziszewskiej ani do sejmu, ani do senatu, ani do żadnego samorządu.

  24

  2
  Odpowiedz
 • 16/10/2017 o 15:05
  Permalink

  18 osób… W wielu domach do Wigilii zasiada więcej.
  Gdyby tylko te osoby, które widać na zdjęciu, potrafiły przekonać do ‚protestu’ pięciu znajomych, to byłoby 30 osób. Płakać, czy śmiać się?

  18

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.