Prezydent Słupska Biedroń o swoim homoseksualnym związku

Prezydent Słupska Robert Biedroń został uznany tegoroczną Męską Ikoną Stylu magazynu „Elle”.

Z tej okazji udzielił krótkiego wywiadu plotkarskiemu portalowi „przeambitni.pl” i opowiedział o swoich relacjach erotyczno-rodzinnych „na odległość”.

Biedroń od kilkunastu lat żyje w nieformalnym, homoseksualnym związku z prawnikiem Krzysztofem Śmieszkiem. Twierdzi, że są oni zaprzeczeniem opinii o krótkotrwałych relacjach męsko-męskich. – Ciężko jest, bywa różnie. Idziemy przez tę szczęśliwą podróż już 15 lat i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni i to wszystko łamie stereotypy, że i związek na odległość i związki gejowskie są nietrwałe i się rozpadają.

Na zakończenie podniecony dodaje: – Nawet sobie nie wyobrażasz, co się dzieje kiedy nie widzimy się miesiąc, dwa. To te króliczki z reklamy duracell’a odpadają przy nas, jak się spotykamy… Dwadzieścia cztery godziny na dobę… (> link).

Czy ludzka wyobraźnia jest w stanie podpowiedzieć, co mogą wyczyniać ci dwaj partnerzy seksualni gdy nie widzą się np. sześć miesięcy?

→ (mb)

17.10.2017

• foto: youtube.com / screen GT

 

 

52
2

12 thoughts on “Prezydent Słupska Biedroń o swoim homoseksualnym związku

  • 03/08/2018 at 18:19
    Permalink

    Lepsza taka Polska niż rządzona przez homofobów, nazistow, zakłamanych złodziei i oszustów czyli jednym słowem przez pisowską bandę komunistów.

    0

    1
    Reply
  • 02/08/2018 at 09:58
    Permalink

    Za ten skandaliczny cytat należy się adminowi wpierdol od aborcyjnego homokomanda xD

    0

    1
    Reply
    • 02/08/2018 at 10:52
      Permalink

      Zapraszamy. Ul. Szewska 3, Piotrków Trybunalski. (red.)

      1

      0
      Reply
  • 20/10/2017 at 13:17
    Permalink

    Czy przez to ze kraję rządzi prezes Kaczyński, wszyscy w Polsce mieszkają sami i maja kota ???? Czy przez to że premierem jest Szydło wszyscy noszą broszkę??? bez przesady. Niech będzie dobrym prezydentem i tyle.

    7

    3
    Reply
  • 19/10/2017 at 23:00
    Permalink

    tak, Biedroń jest przynajmniej sobą, a kobieta jak będzie uważała, że facet nie jest godny zostać ojcem ma prawo usunąć ciążę… a wam durnym facetom nic do tego

    7

    6
    Reply
  • 18/10/2017 at 15:57
    Permalink

    Tak, chcemy. Wolimy gaja niż tzw. prawdziwego polaka co ubierze się w kurtkę z orzełkiem.

    13

    13
    Reply
  • 18/10/2017 at 15:43
    Permalink

    Tak. Chcemy Polski gdzie uświadczy się tolerancji, wzajemnego szacunku, empatii i zrozumienia.

    14

    11
    Reply
  • 18/10/2017 at 10:44
    Permalink

    Kim by nie byli z wykształcenia geje i lesbijiki dla mnie zawsze będą zbokami. Czy was nie brzydzi jak dwóch gejów robi sobie loda albo gdy uprawiają seks od tyłu? Bo mnie tak. Po co w takim razie kobieta ma waginę i jest stworzona do rodzenia dzieci? Gdyby na świecie byli sami geje to za 100 lat nie byłoby już ludzi.

    16

    10
    Reply
  • 18/10/2017 at 07:51
    Permalink

    Tak. Takiej Polski chcemy. Uśmiechniętej, życzliwej i tolerancyjnej z inteligentnym prezydentem na czele, który nie boi się wyrażać swoich opinii.

    15

    14
    Reply
  • 18/10/2017 at 00:56
    Permalink

    Tak. Chcemy Polski, gdzie człowiek, który jest inny, nie ze swojej winy, ma prawo do życia i czerpania radości z tego niełatwego życia.
    Przeginasz pan, panie Mariusz. Mój IP znasz.

    15

    13
    Reply
  • 17/10/2017 at 20:00
    Permalink

    Ale przynajmniej nie brnie w chore pomysły jak mediateka.

    14

    10
    Reply