Media Tomasza Stachaczyka – na bogato, czyli fetysz Roberta Gali

O wynagrodzeniach w koncernie medialnym Tomasza Stachaczyka, właściciela powiatowego radia, portalu i papierowego tygodnika od lat krążą legendy, które skutecznie podsycają jego pracownicy biegając po mieście w nowych ubraniach i butach, z zaawansowanym sprzętem audio-video w rękach.
A. Wolski z reporterskim sprzętem. Kliknij, aby powiększyć

Ludzie zajmujący się sprzedażą informacji budują domy, nabywają samochody, otwierają nocne kluby, spędzają wakacje w ekskluzywnych ośrodkach krajowych i zagranicznych. Stachaczyk posiada samolot, nowego jeepa, atrakcyjne nieruchomości…

Wyznacznikiem dobrobytu jest także wygląd zewnętrzny. Pod tym względem ładnie „wybrali się” nie tylko prezes i jego druga małżonka Beata, ale także redaktorzy: Wolski, Krak, Warchulińska, których podobizny najlepiej oglądać na monitorze w formacie 16:9.

Dziwić się nie ma czemu, bo pańskie oczy konia tuczą. Oczy osadzone w szczęśliwych twarzach: prezydenta Piotrkowa mgr inż. Krzysztofa Chojniaka z zawodu nauczyciela i starosty Stanisława Cubały (TW „Okrza”), którzy regularnie zasilają samorządowymi pieniędzmi firmy Stachaczyka dbając nie tylko o wysoką jakość merytoryczną wydawanych przez niego tytułów (> link), ale także wolność i niezależność mediów, które są jednymi z najważniejszych zdobyczy demokracji.

T. Stachaczyk, B. Stachaczyk. Kliknij, aby powiększyć.

Na tym idealnym obrazie istnieje jednak rysa, która nazywa się Robert Gala. Otóż ten najdłużej pracujący w stacji prezenter, pełniący funkcję szefa muzycznego rozgłośni, współprowadzący poranny program pt. „Magiel” – perłę w koronie radia – ma dziwne hobby: lubi dostarczać paczki pocztowe.

Nasza informatorka doniosła nam, że ta skłonność pojawiła się u Gali w czasie, kiedy związał się z Elżbietą Jarszak – osobowością telewizyjną, będącą w Piotrkowie Trybunalskim kimś na kształt Niny Terentiew (> link). 

Powodów inklinacji kurierskich u Gali w żaden sposób nie potrafiliśmy rozkminić, jedyne co nam przyszło do głowy, to fetysz.

→ (mb)

28.10.2017

• zdjęcie górne: Piotrków, 27.10.2017 r. g. 11:31, Robert Gala pod dostarczeniu paczek do siedziby sądów wsiada do służbowego pojazdu; foto: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj także: > „Kto finansuje radio Strefa FM czyli warto dobrze żyć z byłym konfidentem”

 

 

 

 

37
6

5 myśli na temat “Media Tomasza Stachaczyka – na bogato, czyli fetysz Roberta Gali

 • 31/10/2017 o 16:36
  Permalink

  Pan Robert Gala skromny i b uczciwy człowiek.Nigdy życie nie rozpieszczało ani Jego,ani Jego mamy. Zawsze uczynnni,pomocni i bardzo pracowici,a przy tym niestety naiwni.To,ze Pan Robert pracuje jako kurier to żadna ujma i skaza na honorze.Życie zmusiło go do pracy ma dwa etaty.Panie Robercie życzę Panu podwyżki w radiu,a wtedy może nie będzie Pan musiał pracować dodatkowo jako kurier.

  11

  1
  Odpowiedz
 • 29/10/2017 o 18:25
  Permalink

  Szydzić z kogoś, że wykonuje dodatkową pracę? Żałosne i prymitywne to – niestety. To jakie zawody jeszcze zasługują na pogardę? Sprzątaczka?
  Dozorca?

  19

  3
  Odpowiedz
 • 29/10/2017 o 13:28
  Permalink

  Robert Gala – oby wszyscy byli tacy jak On. Człowiek skromny, uczciwy i jak Pan sam zauważył pracowity. Na co dzień ma kontakt z ludźmi, jak widać nie tylko na antenie. Żeby polepszyć swój byt i jakoś żyć, trzeba robić coś. Z Pana strony widzę tylko nienawiść. Ja mu pacy nie zazdroszczę.

  23

  1
  Odpowiedz
 • 29/10/2017 o 09:29
  Permalink

  Czy w tym miejscu nie obowiązuje znak B-36: Zakaz zatrzymywania się?

  5

  12
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.