Chojniak zadłuża miasto 2017 vol. 3

Cały 2017 rok w Piotrkowie, to pochwała nieprawdopodobnej rozrzutności magistrackich urzędników na czele z prezydentem miasta mgr inż. Krzysztofem Chojniakiem z zawodu nauczycielem.

Pretekstem do konsumpcji jest jubileusz 800-lecia istnienia miasta. Chojniakowi i jego współpracownikom już nie wystarcza samochwalnie się z wydatkowania milionów złotych w miejskiej telewizji i w służalczych mediach polskich i niemieckich. Postanowili pójść o krok dalej wykupując sponsorowane teksty w ogólnopolskich pismach. Ostatnio taki artykuł ukazał się w tygodniku „Niedziela” z 1.10.2017 r., gdzie na czterech stronach przedstawiono bałwochwalczy, do granic wytrzymałości, propagandowy wykwit okraszony cytatami z Chojniaka tak pustymi jak studnia na Saharze. Temu tematowi poświęcimy oddzielny komentarz, a tymczasem wracamy do rzeczywistości, która do wesołych nie należy.

Nie ma takiej imprezy w Piotrkowie, która przykryłaby nieudolność rządzącej w Piotrkowie koalicji składającej się z pseudo prawicowców i komunistów oraz sztabu nieudolnych urzędników, którzy całą swoją uwagę skupiają na wydawaniu, a nie zarabianiu pieniędzy.

Efektem tego są kolejne pożyczki zaciągane przez magistrat w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W pierwszej połowie tego roku było to 2,3 mln złotych, obecnie miasto pożyczyło kolejne 934 000 zł.

→ (mb)

11.10.2017

• foto i repr.: GazetaTRYBUNALSKA.pl

• czytaj więcej: „Chojniak zadłuża miasto 2017”

• czytaj także: „Chojniak zadłuża miasto 2016”

Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8
1

2 myśli na temat “Chojniak zadłuża miasto 2017 vol. 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.