Atak nożownika w Stalowej Woli. Jedna osoba nie żyje, 8 rannych

2 godziny temu radio RMF jako pierwsze podało informację o ataku 27-letniego Konrada K. na grupę klientów centrum handlowego w Stalowej Woli.
Kliknij, aby powiększyć

Informacja pozyskana została od jednego z radiosłuchaczy, który był świadkiem zdarzenia, gdy tuż po godzinie 15:00 mężczyzna uzbrojony w nóż zaatakował ludzi przebywających w galerii handlowej. Ranił 9 osób, w przypadku 50-letniej kobiety rana okazała się śmiertelna.

Po krótkiej panice, napastnika obezwładnili klienci sklepu. Ofiarom pomagali strażacy i ratownicy medyczni. RMF stwierdziło, że „obrażenia były bardzo ciężkie: kobieta została kilka razy pchnięta nożem w klatkę piersiową i w plecy. Podobne obrażenia, głównie rany pleców, mają pozostałe ranne osoby”.

Zabójca był trzeźwy, nie ma jeszcze wyników krwi na obecność środków psychoaktywnych, ale świadkowie stwierdzili, że „mężczyzna zachowywał się tak, jakby był w amoku”. Policja poinformowała, że nie był wcześniej notowany.

Portal „echodnia.eu” rozmawiał z ekspedientką jednego z punktów usługowych mieszczących się w galerii. Kobieta powiedziała:

To jedna wielka rzeźnia. Cała galeria jest we krwi, to wygląda strasznie.

Na miejscu nadal są policjanci wykonujący czynności śledcze pod nadzorem prokuratora. Budynek jest otoczony taśmą, klienci i pracownicy zostali ewakuowani. Póki co nieznane są motywy ataku.

→ (kk)

20.10.2017

• foto / źródło: twitter.com

 

 

1
0

Jedna myśl na temat “Atak nożownika w Stalowej Woli. Jedna osoba nie żyje, 8 rannych

 • 21/10/2017 o 09:35
  Permalink

  Psychol leczył się psychicznie, tragedia nie do opisania

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.