Wywiad z artystą kabaretowym Janem Pietrzakiem w „Gazecie Polskiej Codziennie”

Obecność Jana Pietrzaka w Piotrkowie Trybunalskim stała się okazją do przeprowadzenia wywiadu z lubianym i szanowanym twórcą kabaretowym.

Rozmowa, którą przeprowadzili redaktorzy „Gazety Trybunalskiej”: Paweł Reising i Zbigniew Rutkowski, w wersji dźwiękowej ukazała się: > tutaj, natomiast jej skrócona wersja dostępna jest w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”. Naturalnie można zapoznać się z jej treścią także w „GT”.

Kliknij, aby powiększyć.

→ (kk)

8.09.2017

• foto: repr. GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

5
1

Jedna myśl na temat “Wywiad z artystą kabaretowym Janem Pietrzakiem w „Gazecie Polskiej Codziennie”

 • 08/09/2017 o 19:35
  Permalink

  Wywiad wywiadem, ale czy Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego wywiązał się z obowiązku nadania numeru domu, swojego prywatnego domu? Oraz czy Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego wraz z Radą Miasta i podlegającymi im urzędnikami odkomunizowali nazwy piotrkowskich ulic i placów oraz zlikwidowali pokomunistyczne pomniki i tablice zgodnie z obowiązkiem ustawowym? Podobnie jak to jest w innych miejscowościach – Sulejowie, Rozprzy, Gorzkowicach, Moszczenicy, Wolborzu, Kamińsku, Bełchatowie, Radomsku, Opocznie, Przedborzu, Tomaszowie Mazowieckim i innych dawnego województwa piotrkowskiego? Czy Szanowna Redakcja może coś wie na ten temat więcej, jak ta dekomunizacja przebiega, czy jest w ogóle przeprowadzana, czy musi interweniować wojewoda? Może na ten temat będzie rzetelny i obiektywny artykuł? W innych miejscowościach w Polsce bardzo marnie to wygląda i przebiega, szczególnie na Śląsku, Pomorzu i Ziemiach Odzyskanych, zwanych przez Niemcy ZIEMIACH UTRACONYCH, znamienne, prawda?

  3

  2
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.