Piotrków – kolizja, której nie było?

Kilka dni temu, 12 września po południu, zachodni odcinek dwujezdniowej alei Armii Krajowej w Piotrkowie, na odcinku od Słowackiego do Sikorskiego, uległ całkowitemu zablokowaniu.

Na środkowym i wschodnim pasie ruchu stał radiowóz i trzy osobowe samochody. Prawdopodobnie doszło do kolizji, jednak mimo szczerych chęci nie udało się nam dostrzec jej skutków. Dopiero po sprawdzeniu trzeźwości kierujących patrol nakazał zjechanie poszkodowanym za skrzyżowanie, na ul. Poprzeczną, celem dalszego prowadzenia czynności służbowych. Stojący w korku kierowcy odetchnęli z ulgą. Bezradność i nieumiejętność zachowania się w przypadku tak drobnych zdarzeń jest, niestety, domeną wielu użytkowników dróg.

→ (mb)

18.09.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

• więcej o wypadkach na terenie Piotrkowa czytaj: > tutaj

 

 

1
2

Jedna myśl na temat “Piotrków – kolizja, której nie było?

 • 21/09/2017 o 12:50
  Permalink

  Ostatnio widziałem podobny przypadek na tej samej ulicy, przed skrzyżowaniem z ul. Belzacką. Na prawym pasie stały 2 samochody bez widocznych większych uszkodzeń, a matołki kierowcy zamiast zjechać w ul. Belzacką stali i czekali nie wiadomo na co. Szkoda, że policja nie daje mandatów w takich przypadkach.

  1

  0
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.