Wakacje z TV Republika. Przystanek Piotrków Trybunalski

Drugiego dnia od rozpoczęcia akcji „Wakacje z Telewizją Republika”, która potrwa przez cały sierpień, ekipa producencka zawitała do Piotrkowa.

Letnie studio zostało zaaranżowane przy ulicy Słowackiego vis-à-vis gmachu sądów. Program zrealizowany w Piotrkowie będzie można obejrzeć jutro, 3 sierpnia 2017 r., w godzinach 8-10 i 17.20-19.

Koordynatorka projektu Lidia Moroz powiedziała „GT”, że do programu nie zostali zaproszeni politycy, w tym władze Piotrkowa, pojawią się za to: radny Sejmiku Piotr Grabowski (ekonomia), Beata Dróżdż (działalność Klubu „Gazety Polskiej”), Paweł Wąs (historia), Izabela Woźniak i Waldemar Dróżdż (biznes), Mariusz Baryła (lokalne media a społeczeństwo), Błażej Cecota i Paweł Kendra (800-lecie Piotrkowa), ks. Remigiusz Wysocki (duszpasterz  „Solidarności”), a w prezentacjach artystycznych wystąpią: Agata Michalska i Piotr Kopytek, a także zespół taneczny z klubu „Jaskółczyn” pod kierownictwem Magdaleny Markiewicz.

TV Republika dostępna jest w sieci kablowej i na platformach satelitarnych, a w internecie, bezpłatnie można ją oglądać: > tutaj.

Jest to druga wizyta niezależnych mediów w Piotrkowie. W 2016 r. zawitali w Rynek Trybunalski dziennikarze z radia „Wnet”, sprawozdania z pobytu znajdują się: > tu.

→ (kk)

2.08.2017

• foto: Mariusz Baryła / GazetaTRYBUNALSKA.pl

 

 

 

22
3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.